Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Vodnárov: Pripravte sa, bude to poriadne iskriť! S kým zažijete vášnivú lásku?

02.01.2016 vl

Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie. Vieme, ako sa vám bude dariť v láske, práci, ale aj ako to bude s vaším zdravím.

Aj dlhodobo zadaným sa vo vzťahu žiada nezávislosť a priestor len pre seba. 2 obrázky vo fotogalérii Aj dlhodobo zadaným sa vo vzťahu žiada nezávislosť a priestor len pre seba.

Nové nápady, nové ciele! Prekypujete silou a svojhlavosťou

VODNÁR (21.1.- 19.2.)

Zatiaľ čo prísny Saturn robí tvrdý nátlak na Vodnárky z druhej dekády znamenia (30. 1. až 9. 2.) od konca marca až do polovice augusta, majú tie z prvej dekády (21. až 29. 1.) po prekonaných skúškach z predchádzajúceho roka opäť nové šance v práci, ale aj v láske. S planétou Urán sú v roku 2016 Vodnárky druhej aj tretej dekády (30. 1. až 19. 2.) podnikavé a svojhlavé. Mnohé majú chuť na niečo nové, zmenia svoj výzor alebo štýl života.

Ďalšie sú zas čoraz silnejšie priťahované k individualistom a samotárom, iné neuveriteľne pracujú na dosiahnutí svojich cieľov a sú plné energie a vášne. To všetko najmä v marci, apríli, auguste, septembri, novembri a v decembri. Dávajte si veľký pozor v premávke, lebo keď budete vynervované, je tu väčšie riziko nehody. Od septembra vás ovplyvňuje Jupiter. V dôsledku toho sa postavíte aj za chyby v práci a hneď ich vyžehlíte. Poprosíte o odpustenie ľudí, ktorým ste niekedy spôsobili neprávosť. Ozvete sa priateľom, ktorých ste z egoistických dôvodov kedysi odsunuli na vedľajšiu koľaj. Porastie vaša sebaúcta, rovnako aj vaša obľúbenosť.

Láska a rodina

V januári, vo februári a v apríli môžete zažiť vášnivú lásku s ohnivým Baranom alebo Strelcom. Čo vášho partnera však dráždi, je, že na spoločné plány do budúcnosti reagujete tak odmerane. A pritom môžete v roku 2016 stále znovu natrafiť na muža, ktorý to s vami myslí vážne. Zdá sa vám to prirýchlo a priveľa naraz? Tak jednoducho vezmete nohy na plecia, bez ohľadu na to, aké ste zamilované. Aj dlhodobo zadaným sa vo vzťahu žiada nezávislosť a priestor len pre seba. Ak sa partner spustí a nestará sa o vás ani o seba, prípadne vás nudí každodenná rutina, môže sa stať, že vzťah spontánne ukončíte. To hrozí najmä od marca do augusta, keď planéta Saturn cúva. S Blížencom, ktorého spoznáte v júni, alebo s mužom zo znamenia Váhy, ktorého stretnete v septembri či októbri, sa vám môže podariť nastoliť rovnováhu a tú správnu mieru blízkosti aj odstupu. Pozor si dávajte, keď sa bude o flirt s vaším drahým pokúšať dáma zo znamenia Škorpión. Ale žiadna žiarlivosť alebo výčitky! Radšej mu ukážte v pravom svetle všetky vaše prednosti.

Práca a peniaze

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Super kariérne šance vo februári, marci, júni, októbri a novembri. Ste diplomatická, tvorivá a šikovná. Očaríte obchodných partnerov aj nadriadených. Mnohé teraz nájdu svoju vysnívanú prácu alebo sa budú tešiť z nových úloh. Zrazu nájdete odvahu aj na nezvyčajné stratégie. S nekonvenčným nápadom zachránite aj skoro už stratenú zmluvu. Za to príde zaslúžená odmena v podobe nových, náročnejších úloh, viac vplyvu a peňazí. V apríli, máji, v druhej polovici júla a v novembri sa vás budú snažiť neprajníci vyhodiť zo sedla. Ale je to zbytočné, ste v podniku nedotknuteľná. V tomto čase si dajte pozor, aby ste nepodpisovali žiadne zmluvy ani úvery. A nepožičiavajte ani peniaze!

Zdravie

Kritické vplyvy planéty Mars v januári, vo februári, v júni a júli. Preťaženie a stres v súkromí a vo vašom okolí vám zhorší náladu a oslabí imunitu. Varovné znaky sú silný vnútorný nepokoj, nervozita, podráždenosť, časté kŕče v lýtkach a nespavosť. Pomôžu vám dlhé prechádzky v prírode, dychové cvičenia alebo hypnóza. Dôležité je, aby ste problémy nepotláčali a otvorene hovorili o svojich pocitoch. Venujte sa joge, meditácii alebo tai-či, aby ste našli svoju rovnováhu. Vodnár 2 obrázky vo fotogalérii Vodnár

Špeciálne termíny

Nov, 10. 1.: Ste šarmantná, vtipná a vždy otvorená aj flirtu. S vašou inteligenciou a pohotovosťou zabodujete aj v práci.

Spln, 22. 2.: V práci to veľmi nejde, kolega vás rozčuľuje. Ale za to vás odškodnia horúce flirty. Dušou spriaznený dobrodruh môže získať vaše srdce.

Nov, 9. 3.: Máte napäté nervy a blízko k frustrácii. Dávajte pozor, aby ste zbytočne nenahnevali niekoho, koho budete v budúcnosti ešte potrebovať.

Nov, 6. 5.: Ten, kto si vás teraz chce získať na svoju stranu, sleduje len svoje ciele a výhody, aj čo sa týka peňazí. Budete zhrozené, keď sa na povrch dostane nejaká bolestivá pravda.

Spln, 16. 9.: Sršíte šarmom a ste veľmi príťažlivá. Užívate si, že ste obdivovaná, a na nejakej slávnosti stiahnete všetku pozornosť na seba. Je okolo vás veľa ctiteľov. Zadané páry v kríze vo vzťahu sa teraz môžu uzmieriť a čaká ich nový príval nežnosti.

Spln, 16. 10.: Ohromné šance v práci. S trochou šťastia natrafíte aj na investora, ktorý podporí váš vysnívaný projekt. Mnohé plánujú osamostatnenie a nájdu ideálnych spoluvlastníkov a angažovaných spolupracovníkov.

Spln, 14. 11.: Skvelá správa! Konečne sa podarí to, čo ste tak dlho plánovali. Vaše nasadenie mnohých nadchne, porastie váš vplyv aj vaše sebavedomie.

Spln, 14. 12.: Teraz to v láske môže byť pre niektoré ešte raz naozaj výbušné.


 

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Baranov: Konečne si splníte dlho vytúžený sen, ale na jednu vec si dajte pozor
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Lunárny horoskop 2016 pre Býkov: Toto môže byť váš prelomový rok! Čo vás čaká a ako z neho vyťažiť čo najviac?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Blížencov: Bude to pecka, čakajú vás veľké výzvy! Na toto sa dobre pripravte
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Rakov: Tento rok prináša od začiatku šťastie a lásku! Kedy nastanú prvé zmeny?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Levov: Tešte sa na vášeň a horúci flirt, osudové stretnutie vás čaká už čoskoro!
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Panny: Čo vás čaká? Ak sa čím skôr nevzdáte tejto jednej veci, budete trpieť!
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Váhy: Hviezdy sľubujú horúci flirt a spaľujúcu vášeň! Ako sa zmení váš ľúbostný život?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Škorpiónov: Počúvajte svoje srdce a splňte si sny! Čo vás čaká a neminie?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Strelcov: Pripravte si pevné nervy, zmeny budú nezastaviteľné! Čo vás čaká?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Kozorožcov: Užívajte si tento rok, podarí sa vám skoro všetko! Nájdete aj pravú lásku?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Tlačiť Diskusia
Vyrobte si vlastné menovky na vianočné darčeky