Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako býva Alena Ďuránová zo seriálu Divoké kone: Byt ako z katalógu? Zabudnite!

10.01.2016 dan

"Náš bytík v Košiciach momentálne zíva prazdnotou, lebo sme sa kvôli mojej práci s mužom a dcérkou Emou presťahovali do podnájmu v Bratislave," hovorí herečka Alena Ďuránová (34).

Ako býva Alena Ďuránová? 2 obrázky vo fotogalérii Ako býva Alena Ďuránová?

"Hľadáme však nový väčší byt, aby naše babky a dedkovia, keď prídu k nám na návštevu, v ňom mali svoje izbičky a cítili sa tu ako doma.

Momentálne sme stále zahrabaní v inzerátoch rôznych realitiek a každú chvíľu beháme po obhliadkach. Veľmi sa na nový byt tešíme, lebo sme prepadli štýlu vintage a už sa nevieme dočkať ako si ho pekne zariadime.

Jedno však viem istotne. V našom byte určite nebudem stále chodiť s prachovkou v ruke a nebude vyzerať ako sterilná nemocnica. Nejaká tá smietka či plyšák na zemi mi určite vadiť nebude. Pri Emke som totiž zistila, že poriadok v byte nie je až taký dôležitý. Emka priniesla do ich vzťahu ďalší príval lásky. 2 obrázky vo fotogalérii Emka priniesla do ich vzťahu ďalší príval lásky.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Jej je úplne jedno kedy som naposledy utierala prach. Preto sa radšej ako upratovaniu snažím, aby u nás doma vládla pohoda a ozýval sa smiech."

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE