Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Profesor Snape z Harryho Pottera: So svojou životnou láskou sa oženil len rok pred smrťou! Tušil koniec?

16.01.2016 Casprezeny.sk

Alan Rickman (†69) alias profesor Snape z Harryho Pottera sa celý život bránil svadbe. Svoju vyvolenú si napokon vzal po 50 rokoch vzťahu len rok pred svojou smrťou.

Alan Rickman a Rima Horton 10 obrázkov vo fotogalérii Alan Rickman a Rima Horton

Alan Rickman (†69) alias profesor Snape z Harryho Pottera zomrel po dlhom boji s rakovinou, ktorú pred verejnosťou tajil. Iba rok pred svojou smrťou urobil herec niečo, čo nikto nečakal.

Britský herec Alan Rickman, ktorého u nás poznáme najmä ako profesora Snapa z Harryho Pottera či ako neverného Harryho z Lásky nebeskej, sa približne pred rokom tajne oženil so svojou životnou partnerkou Rimou Horton. Jeho vyvolená na tento deň čakala celých 50 rokov.

Alan Rickman a Rima Horton 10 obrázkov vo fotogalérii Alan Rickman a Rima Horton

Rima Horton spoznala svojho osudového muž ešte v roku 1965, on mal 19 rokov, ona 18. Odvtedy celé roky žili spolu v spokojnom vzťahu v Londýne. Po polstoročí sa dočkala. O svadbe dlhoročného páru nikto nevedel, vzali sa začiatkom minulého roka v utajení v New Yorku, prezradili to až dodatočne.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Alan priznal, že na svadobný prsteň pre Rimu minul 190 eur, aj keď ona ho nikdy nenosí. Rima Horton je aktívnou členkou labouristickej strany a pracovala aj ako lektorka ekonómie na Kingston-upon-Thames University.

Alan Rickman a Rima Horton 10 obrázkov vo fotogalérii Alan Rickman a Rima Horton

Aj keď páru zrejme vyhovoval spoločný život "bez papiera", je celkom možné, že sa herec napokon so svojou partnerkou rozhodol oženiť aj preto, že bol vážne chorý. O hercovej vážnej chorobe vedeli len jeho blízki.

Alan Rickman sa preslávil postavou učiteľa 10 obrázkov vo fotogalérii Alan Rickman sa preslávil postavou učiteľa

Tlačiť Diskusia