Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sexica Jennifer Lopez prezradila intímne tajomstvo! Toto veľmi miluje a raz by to chcela aj zažiť

17.01.2016 Famous

Speváčka a herečka Jennifer Lopez (46) sa po dvoch rokoch vrátila s svojmu zajačikovi Casperovi a teraz priznala, čo by chcela zažiť.

Jennifer Lopez by chcela mať svadbu v kostole! 5 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez by chcela mať svadbu v kostole!

To, čo vypáči z celebrít Ellen DeGeneres, sa nepodarí žiadnemu inému moderátorovi talk show. Kamarátka slávnych vie nenásilnou metódou získať od slávnych tvárí aj tie veľmi intímne tajomstvá ich duše. A podarilo sa jej to aj v prípade Jennifer Lopez. Tá síce vehementne vylučuje, že by sa v blízkej dobe vydala štvrtýkrát, ale v rozhovore s Ellen prezradila, že miluje svadby a rada by sa raz vydala v kostole.

Jennifer sa na konci minulého roka zase začala vídať so svojím bývalým priateľom Casperom Smartom. S tanečníkom sa rozišla pred dvoma rokmi a užívala si života slobodnej matky. Vraj jej ku šťastiu nič nechýba. Partner jej môže to šťastie len zväčšiť. Ale nikdy nebol a nie je kľúčom k vnútornému pocitu šťastia. Každopádne do roku 2016 vstúpila opäť s Casperom ako partnerom.

Jennifer Lopez by chcela mať svadbu v kostole! 5 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez by chcela mať svadbu v kostole!

Na otázku Ellen DeGeneres, či medzi jej tohtoročnými predsavzatiami je aj svadba, Jennifer odpovedala: "Žiadna svadba! Neplánujem žiadnu svadbu ... Úprimne! "

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

"Som teraz šťastná, pretože mám pocit, že vo vzťahu aj bez neho som šťastná. Niekto vám to šťastie môže ešte zväčšiť, ale to vás šťastnými neurobí a človek sa musí urobiť šťastným sám za seba. Je to krivka, po ktorej sa učím ísť. Chcem povedať, mala som naozaj skvelé lásky a som si istá, že ešte mať budem, "dodala štyridsaťšesťročná herečka a speváčka.

Avšak Ellen sa vypytovala ďalej a zaujímalo ju, či je svadba úplne vylúčená do konca života, alebo sa Jennifer plánuje niekedy v budúcnosti vydať. "Možno. Milujem ten pocit - vydávať sa! Naozaj sa chcem raz vydať v kostole v tých veľkých bielych šatách," dodala kráska, ktorá má z manželstva s Markom Anthonym dvojčatá Emme a Maxa.

Jennifer Lopez na párty k iHeartRadio Music 5 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez na párty k iHeartRadio Music

Pred Anthonym boli jej manželmi čašník Ojani Noa a tanečník Cris Judd. Krátko bola tiež zasnúbená s hercom Benom Affleckom a žila s raperom Seanom P. Diddym Combsom.

 

Tlačiť Diskusia (1)