Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Schudli ste, ale problémová zóna odoláva každej diéte? Zázračný tip, ako s ňou vybabrať: Toto by vám nenapadlo!

20.01.2016 bes

Schudli ste, ale nie tam, kde by ste si to želali najviac? Každá z nás má problémovú zónu, ktorá odoláva cielenému tréningu aj diétam. Nezúfajte, prezradíme vám, čo na ňu platí!

Ako sa zbaviť aj posledných kíl navyše? 3 obrázky vo fotogalérii Ako sa zbaviť aj posledných kíl navyše?

Upravili ste si stravovanie, začali cvičiť a všetka tá námaha začala prinášať ovocie. Postava je pevnejšia, kilá idú dole… ale ako na potvoru, niektoré partie sa ukázali odolné voči tréningu aj diétam! Uznávaný nutričný poradca z New Yorku Mike Roussell prezradil, prečo je to tak a čo sa s tým dá robiť.

Boky a stehná? Na vine sú hormóny!

Príčinou vzdorovania tukových vankúšikov môže byť zvýšená hladina estrogénu. Aby ste znížili produkciu tohto hormónu v tele, netreba hneď hltať tabletky či rôzne doplnky výživy. Obohaťte svoj jedálny lístok o brokolicu, kel (obyčajný aj ružičkový) a kapustu. Konzumácia tejto zeleniny dokáže znížiť hladinu estrogénu a je obzvlášť prospešná, ak máte problémy s obúraním tuku na bokoch a stehnách.

Obohaťte svoj jedálny lístok o brokolicu. 3 obrázky vo fotogalérii Obohaťte svoj jedálny lístok o brokolicu.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Dôležité balastné látky

Aj keď za vašimi kilami navyše nie sú hormóny, spomínaná zelenina pomáha pri chudnutí. Prečo? Obsahuje množstvo balastných látok, teda nestráviteľných zložiek, ktoré ovplyvňujú vylučovanie tráviacich žliaz a urýchľujú prechod potravy črevom.

Len diéta nestačí

Podľa Rousella najlepší výsledok dosiahnete vtedy, ak okrem zmeny v stravovaní zaútočíte na problémové partie cieleným tréningom. Špeciálne cviky zamerané na konkrétne problémové zóny dokážu s vašou postavou naozaj zázraky.

Špeciálne cviky zamerané na konkrétne problémové zóny dokážu s postavou zázraky. 3 obrázky vo fotogalérii Špeciálne cviky zamerané na konkrétne problémové zóny dokážu s postavou zázraky.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE