Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Gillian Anderson a David Duchovny v nových Aktoch X: Takto sa zmenili Mulder a Scullyová za 25 rokov

20.01.2016 Casprezeny.sk

Agenti Mulder a Scullyová sú späť. Pozrite sa, ako sa Gillian Anderson (47) a David Duchovny (55) zmenili za takmer 25 rokov od nakrúcania prvej série. Foto vás prekvapí.

Gillian Anderson a David Duchovny 4 obrázky vo fotogalérii Gillian Anderson a David Duchovny

Keď sa v roku 2008 Duchovny a Anderson lúčili po nakarúcaní celovečerného filmu I Want to Believe, bolo medzi nimi veľké napätie a obaja vtedy vyhlasovali, že sa radi nejakú dobu vôbec neuvidia.

Gillian Anderson a David Duchovny 4 obrázky vo fotogalérii Gillian Anderson a David Duchovny

O pár dní ich však televízni diváci budú môcť opäť vidieť v nových častiach seriálu Akty X. A čo sa zmenilo v súvislosti s hlavnými predstaviteľmi? Musíme konštatovať, že agenti Mulder a Scullyová stále vyzerajú skvelo, akoby zabudli starnúť. A ešte čosi sa zmenilo.

Gillian Anderson a David Duchovny 4 obrázky vo fotogalérii Gillian Anderson a David Duchovny

Kým po nakrútení celovečeného filmu si takmer nevedeli prísť na meno, teraz je všetko inak. Dokonca sa šušká, že sa dvojica zblížila aj v súkromí. Či sú to len dohady, ktoré by mali podporiť sledovanosť novej série, ťažko povedať, faktom ale je, že tak Gillian Anderson, ako aj David Duchovny sú single.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

David sa pred dvomi rokmi rozviedol s herečkou Téou Leoni, s ktorou má dve deti, dcéru Madelaine West (16) a syna Kyda Millera (13). A tak isto Gillian, ktorá síce bola dvakrát vydatá a má tri deti, už dospelú dcéru Piper Maru, a malých synov Oscara a Felixa zo vzťahu s podnikateľom Markom Griffithsom, je už takmer štyri roky sama. Nuž, uvidíme, ako sa veci vyvinú.

Gillian Anderson (47) a David Duchovny (55) 4 obrázky vo fotogalérii Gillian Anderson (47) a David Duchovny (55)

Tlačiť Diskusia (3)