Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Manžel pred jej očami flirtoval s inou: Keď zistila, že sa s ňou aj vyspal, samu ju prekvapilo, ako zareagovala!

02.02.2016 Lenka

Sľúbili si lásku, opateru, doživotnú vernosť... Ona to dodržala, on nie. Prečo mu dala druhú šancu, keď všetko skazil len vlastnou vinou?

Záujem mladej slečny si užíval priamo pred jej očami. 2 obrázky vo fotogalérii Záujem mladej slečny si užíval priamo pred jej očami.

Kým u prvého manžela som si nebola istá, či je ten pravý a brala som si ho z pocitu, že už nikoho lepšieho nestretnem, pri Ivanovi ma amorov šíp zasiahol ako blesk. Len mi nešlo do hlavy, že mal za sebou veľmi málo vážnych vzťahov. Vždy to boli skôr len také romance, krátkodobé vzplanutia, zábavky. Po roku ma požiadal o ruku. Páčilo sa mi, že pri mne sa z neho stal iný človek. Cítila som sa šťastná a milovaná. Svadbou sa nič nezmenilo, nedostihla nás nuda ani stereotyp.

Nevedela od Ivana oči odtrhnúť

Prvá skúška vzťahu prišla až o pár mesiacov. Žiaľ, Ivan sa zranil v práci a skoro rok bol PN. Cítil sa hlúpo, že hlavný príjem v rodine mám ja. Ľutoval sa, vraj ho určite vymením za lepšieho. Ja som pri ňom celý čas trpezlivo stála a snažila sa ho presvedčiť, že pre mňa je jediný. Ked začal opäť robiť, vrátila sa mu aj chuť chodit do spoločnosti. Najbližšie nás čakala kamarátova štyridsiatka. Vedeli sme, že to bu de divoký žúr. Alkohol sa podával jedna radosť. Ja som to trocha prehnala, cítila som, že už dlho nevydržím a pôjdem si ľahnúť. Zato Ivan to roztočil. Kamarát zavolal na párty aj svoju neter. Tá nevedela od Ivana oči odtrhnúť. Všimla som si to hneď na začiatku, ale skôr mi to lichotilo v zmysle, že ten chlap je tu so mnou a ty, moja milá, ho môžeš len okukovať.

Nevedela som odhadnúť, čo sa medzi nimi deje

Pozornosť lichotila aj Ivanovi. Stále odbiehal s Majou na cigaretu a ona sa hlúpo chichúňala, keď jej neustále dolieval. Nie som žiadna stíhačka, navyše, utlmená vínom som nevedela odhadnúť, čo sa to medzi nimi vlastne deje. Či už je to príliš, alebo len dramatizujem a ide o nevinnú zábavu. Po chvíli som si však všimla, že Ivan ani Maja v miestnosti nie sú a kamsi odišli. Bolo mi trápne ísť hladať vlastného manžela. Rozhodla som sa, že pôjdem do postele a Ivan sa určite vyberie za mnou, keď zistí, že som odišla. Pomerne rýchlo som zaspala a zobudila sa skoro nadránom.

Na môj šok Ivan v posteli nebol

Všetci ešte spali a mňa premkol nepríjemný pocit, že asi nebude niečo úplne v poriadku. Nenapadlo mi nič iné, len odísť domov a nechať Ivana tam. Keď sa vrátil domov, ani nemusel nič hovoriť. Nechcela som vedieť, čo všetko s Majou robili, ale v jeho očiach to bolo. Vina, hanba, prosba o odpustenie... Sme spolu jeden tím, ktorý tak ľahko niečo nenaruší. 2 obrázky vo fotogalérii Sme spolu jeden tím, ktorý tak ľahko niečo nenaruší.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Vždy som si predstavovala, že ak raz budem v podobnej situácii, porozbíjam o dlážku servírovaciu súpravu, spálim spoločné fotky, vyperiem mu oblečenie v bielidle. V skutočnosti som ale nemala potrebu robit nič. Zbalila som mu tašku a odprevadila ho so slovami, aby odišiel.

Prvé dva dni boli ako vo sne

Chodila som do práce a fungovala na nejaký záložný zdroj. Potom sa ozval. Volal, plakal, posielal kvety, dokonca prišiel za mnou do roboty a kľačal na parkovisku, kým som mu nesľúbila, že sa s ním porozprávam. Tvrdil, ako veľmi mu chýbam, aký je bezo mňa nešťastný a nemôže dovoliť, aby ma stratil.

Nechala som ho vytrápiť sa dva týždne. Potom som sa rozhodla urobiť hrubú čiaru a dať Ivanovi ešte jednu šancu. Povedala som mu, že sa nikdy nechcem baviť o tom, čo sa v tú noc stalo a bolo to asi dobré rozhodnutie. Ivan sa odvtedy snaží, ako najviac vie. Je to už pár rokov a môžem povedať, že je z neho ešte lepší manžel ako na začiatku. Nikdy by som si nebola pomyslela, ako toto jeho malé pošmyknutie prečistí a utuží náš vzťah. Sme spolu jeden tím, ktorý tak ľahko niečo nenaruší. Aspoň dúfam.

Miša

Čo my na to?

Dať vzťah do poriadku po tom, čo ním otriasla nevera, chce poriadnu dávku snahy i sebazaprenia. A v neposlednom rade aj schopnosť odpúšťať. Len tak sa môžete pohnúť z miesta. Nech to znie akokoľvek nespravodlivo, vziať manžela späť s tým, že mu pri každej príležitosti vyhodíte na oči jeho prešľap, nie je správne. Nakoniec by ste len ešte viac ublížili sama sebe.

Tlačiť Diskusia (7)