Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Svietidlá dokážu oveľa viac, ako ste si mysleli: Najkrajšie tipy, ako s nimi vyčariť príjemnú atmosféru

27.02.2016 jan

V zime svietime častejšie a často si ani neuvedomujeme, že svietidlá okrem svojej funkcie dokážu oveľa viac. Môžu vyčarovať príjemnú atmosféru. Dôležité je len vedieť si vybrať tie správne.

V prítmí večera vytvoria tú správnu oddychovú náladu. 10 obrázkov vo fotogalérii V prítmí večera vytvoria tú správnu oddychovú náladu.

S vtipom

Pustite uzdu svojej fantázii a lampu si dovyzdobte samy. Napríklad nalepením malých vtáčikov, ktoré akoby vyleteli z klietky.  Pustite uzdu svojej fantázii a lampu si vyzdobte samy. 10 obrázkov vo fotogalérii Pustite uzdu svojej fantázii a lampu si vyzdobte samy. stojaca lampa Grey, www.bellarose.sk, 114,55 € 10 obrázkov vo fotogalérii stojaca lampa Grey, www.bellarose.sk, 114,55 €

Viac zdrojov

Neuspokojte sa v miestnosti len s jedným zdrojom svetla. Okrem hlavnej lampy si v obývačke doprajte aj stojacu lampu na čítanie so silnejšou žiarovkou.  Okrem hlavnej lampy v obývačke si doprajte aj stojacu lampu. 10 obrázkov vo fotogalérii Okrem hlavnej lampy v obývačke si doprajte aj stojacu lampu.

Zaujímavý dekor

Nebojte sa originálnych potlačí. Kvetinové tienidlo pôsobí veľmi žensky a príjemne a navyše vám bude kvitnúť po celý rok.  Kvetinové tienidlo pôsobí veľmi žensky a príjemne. 10 obrázkov vo fotogalérii Kvetinové tienidlo pôsobí veľmi žensky a príjemne.

Na stene

Lampa nemusí visieť len zo stropu. Čo tak vyskúšať nástenné lampy? Okrem tradičných sú dnes v ponuke aj nezvyčajné tvary, ktoré vyzerajú viac ako interiérová ozdoba. 

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Čo tak vyskúšať nástenné lampy? 10 obrázkov vo fotogalérii Čo tak vyskúšať nástenné lampy?

Náladové

Svietiace guľôčkové reťaze sú v poslednom čase veľmi obľúbený dekoračný prvok. V prítmí večera dokážu skutočné čary a vytvoria tú správnu oddychovú náladu.  V prítmí večera vytvoria tú správnu oddychovú náladu. 10 obrázkov vo fotogalérii V prítmí večera vytvoria tú správnu oddychovú náladu.

Na kovových nohách

Jednoduchá lampa so sivým tienidlom a na lesklých nohách je zárukou elegancie. Pridajte k nej ešte rovnako lesklúcu sa vázu a zrkadlo.  Jednoduchá lampa so sivým tienidlom je zárukou elegancie. 10 obrázkov vo fotogalérii Jednoduchá lampa so sivým tienidlom je zárukou elegancie. Lampa Cossano 2, www.eglo.sk, 92,90 €
10 obrázkov vo fotogalérii Lampa Cossano 2, www.eglo.sk, 92,90 € Stropné svietidlo Hills black, www.lavmi.sk, 90,40 € 10 obrázkov vo fotogalérii Stropné svietidlo Hills black, www.lavmi.sk, 90,40 € Stolná lampa White, www.nordicday.sk, 74,94 € 10 obrázkov vo fotogalérii Stolná lampa White, www.nordicday.sk, 74,94 €

Tlačiť Diskusia