Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Azet.sk

Dymové líčenie: Vykúzlite si zvodný mačací pohľad

28.02.2008 Casprezeny.sk

Upriamte pozornosť na vaše oči jednoduchým dymovým líčením. Budete pôsobiť zmyselne a neodolateľne. Toto líčenie je vhodné najmä na večierok, ale aj všade tam, kde chcete očariť.

Dymové líčenie: Vykúzlite si zvodný mačací pohľad

Tón v tóne

Dymové líčenie nevyzerá dobre len v sivých a čiernych tónoch. Ak použijete tmavú fialovú alebo odtiene hnedej, bude pôsobiť mäkšie a nežnejšie. Zelenookým ženám sa hodia fialové odtiene, modrookým všetky hnedé a zlaté. Hnedé oči vyzerajú úžasne orámované neutrálnymi alebo tyrkysovými farbami.

Ako prvé naneste na horné a dolné viečko mäkkým štetcom jemnú vrstvičku púdru. Zabránite tak vzniku lesklých partií a výsledok bude pôsobiť vyváženejšie.
Pomocou štetca naneste na horné viečko a do očného záhybu tmavý očný tieň, a to smerom zvonka dovnútra. Pričom ho rozmažte vatovou tyčinkou dostratena.
Líčenie bude pôsobiť jemnejšie, ak použijete do vnútorného kútika oka svetlejší odtieň.
TIP: Ak chcete, aby vaše oči vyzerali ešte výraznejšie a neodolateľnejšie, nakreslite na vnútornu stranu viečka čiernou ceruzkou linku.
Ten istý farebný odtieň, ako ste naniesli na vonkajší kútik oka, naneste tenkým štetcom na spodné viečko k mihalniciam a opatrne rozotrite vatovou tyčinkou. Líčenie bude vyzerať jemne a zahmlene.
Ešte pred nanesením špirály si mihalnice dôkladne vytočte špeciálnymi klieštikmi smerom nahor. Mihalnice získajú pekný tvar a oči budú pôsobiť väčšie.
Na horné a spodné mihalnice naneste niekoľko vrstvičiek maskary. Najlepší efekt docielite pomocou špeciálnej špirály zväčšujúcej objem.

Nakoniec orámujte vonkajší kútik oka smerom dovnútra čiernou kajalovou ceruzkou.

Tlačiť Diskusia
Vyrobte si vlastné menovky na vianočné darčeky