Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Perfektný účes pre krátke vlasy: Bohatá ofina bez cestičky

03.11.2009

Umyť a ísť! To nie je len prázdny slogan. Základom svelého účesu je precízny strih a minimálny styling. Trendy frizúra vám nezaberie viac ako desať minút.

Perfektný strih pre krátke vlasy Perfektný strih pre krátke vlasy

Moderné a šik

Pevné, zdravé a jemne vlnité vlasy umožňujú vytvoriť ofinu strihanú do tváre bez cestičky, ktorá upriami pozornosť na oči.

Bohatá ofina bez cestičky

Perfektný strih pre krátke vlasy Perfektný strih pre krátke vlasy 1. Vlasy umyjeme šampónom na kučeravé vlasy, ktorý im dodá potrebnú vlhkosť. Balzam z rovnakého radu zabráni ich krepovateniu.
Perfektný strih pre krátke vlasy Perfektný strih pre krátke vlasy 2. Penové tužidlo na uhladenie a skrotenie nepoddajných kučier nanesieme do mierne presušených vlasov.
Perfektný strih pre krátke vlasy Perfektný strih pre krátke vlasy 3. Ofinu sčešeme do tváre a oddelíme ju od zvyšku vlasov. Tie vysušíme cez guľatú kefu. Účes tak získa plasticitu.
Perfektný strih pre krátke vlasy Perfektný strih pre krátke vlasy 4. Pomocou žehličky ofinu dokonale vyrovnáme. Pred žehlením použijeme prípravky, ktoré chránia vlasy pred teplom. Iba tak budú vždy krásne lesklé.
Perfektný strih pre krátke vlasy Perfektný strih pre krátke vlasy 5. Hustým vlasom, aby boli vzdušné, postačí minimum stylingu. Pasta na definovanie a zvýraznenie vĺn podčiarkne jednotlivé partie strihu. Na záver ich iba prelakujeme lakom s elastickým efektom smerom od korienkov.
Tlačiť Diskusia
Čas pre ženy>Móda a krása>Krása>Perfektný účes pre krátke vlasy: Bohatá ofina bez cestičky