Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Módna polícia zo Slávika: Baby, musíte s Mokrým do MTV!

30.11.2010 , Lesk.sk, Monika Blahová

Slovenský šoubiznis sa začína módne prebúdzať a na odovzdávaní hudobných cien mnohí prekvapili. Latku poriadne vysoko nastavili speváčky a Juraj Mokrý.

Dámy na Slávikovi poodhalili svoje stehná a niektoré aj nohavičky. 19obrázkov vo fotogalérii Dámy na Slávikovi poodhalili svoje stehná a niektoré aj nohavičky.

Mária Čírová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Mária Čírová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Mária Čírová

Dokonalá! Štýlová, originálna, jedinečná, odvážna a áno - naozaj žije na Slovensku... Speváčka všetkým ukázala, že aj slovenské odovzdávanie hudobných cien môže mať punc trendovej MTV. Mária je toho dôkazom - šaty aj doplnky sú neskutočné a ja jej venujem jeden mega potlesk!

10/10

Wanda Hrycová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Wanda Hrycová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Wanda Hrycová

A toto je presne opačný prípad ako Mária - slovenské a nudné. A pritom by Wanda so svojou nekonvenčnou povahou, zmyslom pre humor a jedinečnosť mohla skúsiť niečo oveľa pokrokovejšie. Džínsy by mali byť na takejto honosnej akcii absolútne tabu. Vrch nie je tak zlý, ale nič výnimočné. Podľa mňa si však rozhodne mohla urobiť niečo s vlasmi a mejkapom...

4/10

Katarína Štumpfová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Katarína Štumpfová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Katarína Štumpfová

Tento model je nepochybne zaujímavý, ale tanečnici sa podľa mňa typovo vôbec nehodí. Dĺžka sukne v kombinácii s členkovými čižmičkami jej skrátila nohy a mierne zdeformovala postavu. Nešťastnou kombináciou je aj jemné skladanie a tvrdo pôsobiaci dekolt, ktorý jej vymazal poprsie. Doplnky, rukavičky aj mejkap sú fajn - ale na jej mieste by som volila farby a strihy, ktoré jej nepridávajú kilá.

6/10

Marína Georgievová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Marína Georgievová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Marína Georgievová

Jednoducho Marína! Miss Slovensko 2010 bola neuveriteľne zvodná a očarujúca. Môže za to nielen vínovo červená, ale aj asymetria, lesklý honosný materiál, sexi sandáliky a bohatá rozviata hriva, ktorá ak sa vydarí, je ozdobou každej ženy. Marína stavila na jednoduchosť a urobila dobre. Mohol tak vyniknúť jej prirodzený šarm a neprehliadnuteľná exotická krása.

10/10

Karin Haydu počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Karin Haydu počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Karin Haydu

Antická bohyňa pochopila, ako a prečo nosiť bielu, ktorá bude v móde aj počas celého budúceho leta. Tmavovlasá moderátorka pôsobí maximálne žensky a povedala by som, že až vznešene. Som rada, že sa až tak neprezdobila, čomu často podlieha, a dala tak dôraz na celkom iné detaily...

10/10

Elena Podzámska počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Elena Podzámska počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Elena Podzámska

Ženské prekvapenie večera! Elena si svoju popularitu užíva a tak chce byť stredobodom pozornosti zrejme všade, kam sa pohne. Povedzme si však, že nie každému sa to aj podarí. V týchto šatách by sme však asi iný výsledok nemohli čakať. Je to originálne, nápadité a na Slovensku doteraz nevídané. Páči sa mi jej odvaha a umenie na každej prestížnej akcii svojím outfitom prekvapiť. Opäť musím tlieskať! A ešte jeden samostatný potlesk za vlasy!

10/10

Juraj Mokrý počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Juraj Mokrý počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Juraj Mokrý

A máme tu mužské prekvapenie večera! Moderátor prišiel nielen v maximálne slušivom trendovom obleku, ale aj s celkom novým imidžom. Podľa mňa vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým a mám pocit, že sa trendom a móde začal podozrivo venovať. Dôkazom sú aj "hitovky", ktoré má na očiach... Juraj, gratulujem!

10/10

Magdaléna Šebestová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Magdaléna Šebestová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Magdaléna Šebestová

Veľmi sexi model. V Magde sa na pohľad snúbi šelma s výzorom nevinnej školáčky. Model je dievčenský, ale poriadne dráždivý. Páči sa mi jeho jednoduchosť, aj keď musím povedať, že mi chýbajú nejaké doplnky.

9/10

Michaela Čobejová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Michaela Čobejová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Michaela Čobejová

Uff! Metla! Čo na to povedať - kučery sa jej podľa mňa vôbec nehodia - pridávajú jej roky a v rámci prehnanej blond farby vo mne evokujú, že sú zničené... A ak nie teraz, tak po pár takýchto účesoch rozhodne budú. Tak na čo?! Šaty sú vkusné, aj keď na jej mieste a s jej pár centimetrami by som si zvolila niečo tvárnejšie. Super sú temné nechtíky a mega prsteň.

5/10

Kristína Peláková počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Kristína Peláková počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Kristína Peláková

Nepríjemné infantilné retro ťažko stráviteľnej farby. Je mi ľúto, že takto krásnu babu nevie niekto normálne obliecť a vždy ju navlečú do nepochopiteľných teatrálnych kostýmov, ktorými by sa mohli pýšiť detičky v materskej škôlke počas fašiangovej sezóny. Čo takto trošku glamouru a originality? Už ju prosím netrápte...

4/10

Zuzana Smatanová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Zuzana Smatanová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Zuzana Smatanová

Zuzka, takto už každý deň! Temný štýl a la Morticia Adams jej sekne ako uliaty a konečne nepôsobí ako ustráchaná susedka s pekným hlasom... V týchto šatách je maximálne sexi. Oceňujem zvýraznené ramená a to, že sú dotiahnuté až ku krku. Speváčke tak vynikla porcelánová pleť a výrazné oči, ktorých modrá farba dokonalo kontrastovala s tieňmi. Dramatično a sexepíl ešte viac zvýraznil vlasový wet look. Perfektné!

10/10

Katarína Knechtová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010. Katarína Knechtová počas odovzdávania hudobných cien Slávik 2010.

Katarína Knechtová

Musím povedať, že speváčka bola pre mňa jedným z najväčších prekvapení večera. Žiadne džínsy, hipisácke topy ani nafúknutá róby od Báthoryčky, ale sexi trendové šaty a kontrastné detaily. Katke sa temný štýl tiež hodí a konečne pochopila, že žena môže byť elegantná aj keď je rockerka. Riasenie na šatách je veľmi efektné a rafinované a páči sa mi aj dĺžka. Doplnky sú bez chyby a oceňujem dôraz na nápaditejší mejkap a náušnice. Len tak ďalej!

9/10

Tlačiť Diskusia (2)
Čas pre ženy>Móda a krása>Móda>Módna polícia zo Slávika: Baby, musíte s Mokrým do MTV!