Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Porotkyňa Superstar: Žije s manželom aj s milencom!

26.12.2010 , peb, Lesk.sk

Kto by to o nej povedal? Nová porotkyňa SuperStar Gábina Osvaldová (56) má manželstvo ako z iného sveta. V dome žije aj s milencom.

Gábina Osvaldová žije so svojím manželom Ondřejom Soukupom (vľavo) a tiež s milencom Mirkom Mirčevom. 11obrázkov vo fotogalérii Gábina Osvaldová žije so svojím manželom Ondřejom Soukupom (vľavo) a tiež s milencom Mirkom Mirčevom.

Svojho zákonitého muža, skladateľa Ondřeja Soukupa (58) už dávno vymenila za oveľa mladšieho milenca. Soukup však tiež nezaháľal a už roky žije so slovenskou speváčkou Luciou Šoralovou (33). Ich manželstvo je priam ukážkové...

Porotkyňa pripravovanej Česko Slovenskej SuperStar 2 Gábina Osvaldová má zrejme vlastný recept na fungujúce manželstvo. Zatiaľ čo známa textárka už nejaký čas žije s 31-ročným milencom Mirkom Mirčevom, jej stále zákonitý manžel Ondřej Soukup si tiež vedie vlastný život a už pred rokmi priznal milenecký vzťah so speváčkou Luciou Šoralovou. A nielen kvôli tomuto sú Osvaldová a Soukup v Čechách skutočne netradičným párom... Aby bolo všetko na poriadku, Gábina a Ondřej si svoje polovičky nielen navzájom predstavili, ale nažívajú si na hromádke ako šťastná rodinka. Dokonca nie je neobvyklé ani to, že sa v tejto štvorčlennej zostave často vyberú aj na spoločnú žúrku.

Lucia Šoralová s milencom Ondřejom Soukupom. Lucia Šoralová s milencom Ondřejom Soukupom.

Osvaldovej manžel Ondřej Soukup si našiel Luciu Šoralovú.

Tlačiť Diskusia (7)
Čas pre ženy>Celebrity>O kom sa hovorí>Porotkyňa Superstar: Žije s manželom aj s milencom!
Poradňa Chudnutie