Výpredaj oblečenia s 90 % zľavou: Naši výhercovia nakúpili ako prví

18.06.2011 , Lesk.sk

Výpredaj roka sa začal! Naši piati výhercovia mali šancu na akcii Fashion Days v Bratislave nakúpiť prednostne oblečenie od popredných módnych návrhárov!

Výherkyňa Katarína zapózovala na akcii Fashion Days v jednom z kúskov, ktoré jej padli do oka 6obrázkov vo fotogalérii Výherkyňa Katarína zapózovala na akcii Fashion Days v jednom z kúskov, ktoré jej padli do oka

Od soboty 18. júna až do štvrtka 23. júna sa v bratislavskom obchodnom dome Dunaj na Námestí SNP koná akcia Fashion Days Pop-Up Outlet, kde je možné kúpiť oblečenie a doplnky až s 90 % zľavou. Tovar je rozdelený podľa cenových kategórií, ceny začínajú už na úrovni 5 €!

Značky ako Diesel, Ed Hardy, Playboy, Pirelli, Valentino a ďalšie môžu vo vašej skrini visieť doslova za babku! Preto neváhaje a vyberte sa do nákupného domu Dunaj na Námestí SNP v Bratislave.

Piati čitatelia Nového Času a portálu Lesk.sk však mohli vyberať z atraktívnych kúskov ako prví a navyše zadarmo získali celý jeden outfit. O ich vzhľad sa postarali kaderník Valter Kiss a vizážistka Zdenka Kanová.

Spoločnosť im robili aj viaceré známe tváre, ako napríklad moderátorky Jarmila Hargašová a Andrea Chabroňová, čí speváčka Barbora Balúchová.

Speváčka Barbora Balúchová na akcii Fashion Days zapózovala v ružových šatách

Speváčka Barbora Balúchová na akcii Fashion Days zapózovala v ružových šatách 6obrázkov vo fotogalérii Speváčka Barbora Balúchová na akcii Fashion Days zapózovala v ružových šatách


Zo všetkých správnych odpovedí v súťaži s Fashion Days Pop-Up Outlet sme vyžrebovali týchto piatich výhercov, ktorým blahoželáme:

1. Jan Antolík, Bratislava
2. Zuzana Štefániková, Bratislava
3. Libuša Valová, Žilina
4. Barbora Marková, Cífer
5. Katarína Krasulová, Bratislava

Tlačiť Diskusia
Čas pre ženy>Voľný čas>Súťaže>Výpredaj oblečenia s 90 % zľavou: Naši výhercovia nakúpili ako prví