Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Lucie Vondráčková ukázala súkromné fotky zo svadby!

26.06.2011

V piatok sa Lucie Vondráčková (31) vydala za hokejistu Tomáša Plekanca (28). Svojich fanúšikov potešila na oficálnom webe aj niekoľkými súkromnými fotkami.

O chvílľu už z nej bola vydatá pani. 8obrázkov vo fotogalérii O chvílľu už z nej bola vydatá pani.

Pre svojich fanúšikov by sa Lucie pokojne aj rozkrájala. Ako uvádza Blesk.cz, aby naozaj o nič neprišli, priblížila im trochu svoj svadobný deň. Nevydávala sa v Trojskom zámku, ako sa pôvodne myslelo, ale v kaplnke sv. Kláry, ktorá svojou veľkosťou viac vyhovovala počtu hostí. Nebolo ich totiž 100, ale 25, ako spresnila Lucka v oficiálnom odkaze pre fanúšikov.

Aj napriek všetkym špekuláciám o jej tehotenstve Lucie napísala, že takýto strih šiat nosí už od tých maturitných, tak nemienila nič meniť ani na svadobných. "Počasie im vyšlo v ústrety a sem tam zafúkal aj vietor, takže si to vyslovene užívali," uviedla Lucie na oficiálnom webe.

Opísala aj, ako si užívali s manželom v Karlových Varoch, kam odišli hneď po krátkej svadobnej hostine. Zašli si tam na večeru a v miestnom luxusnom hoteli Pupp dokonca strávili prvú manželskú noc. Čakala ich však nielen zábava a relax, ale museli si aj splniť aj povinnosti. Zúčastnili sa slávnostného odovzdávania Zlatej hokejky.

Nevyhnutné prípravy každej nevesty. 8obrázkov vo fotogalérii Nevyhnutné prípravy každej nevesty.

Speváčka tiež nezabudla fanúšikov upozorniť, že teraz už je na matrike zapísaná ako Lucie Plekancová Vondráčková . "Pre vás ale samozrejme Lucka," zakončila milý odkaz novomanželka slávneho hokejistu.

Fanúšikovia mohli vidieť, ako sa Lucka pripravovala na svoj deň. 8obrázkov vo fotogalérii Fanúšikovia mohli vidieť, ako sa Lucka pripravovala na svoj deň.

Tlačiť Diskusia
Čas pre ženy>Celebrity>O kom sa hovorí>Lucie Vondráčková ukázala súkromné fotky zo svadby!