Kto vyhral súťaž s BeBe Dobré ráno a získal raňajky na mesiac?

18.07.2011 , PR článok

Zapojili ste sa do súťaže o raňajky na mesiac s novými príchuťami? Desiati z vás si so sušienkami BeBe Dobré ráno môžu rozšíriť svoje raňajkové menu.

Vyhrajte s BeBe Dobré ráno a spestrite si leto chutnými a vyváženými raňajkami! Vyhrajte s BeBe Dobré ráno a spestrite si leto chutnými a vyváženými raňajkami!

Správnou odpoveďou na našu otázku, aké príchute si pre vás BeBe Dobré ráno pripravilo na leto, bolo lesné a exotické ovocie. Desať výhercov získava skvelý raňajkový balíček, ktorý obsahuje 30 kusov sušienok BeBe Dobré ráno v nových príchutiach (15 ks lesného ovocia a 15 ks exotického ovocia) a 4 fantastické misky, s ktorými budú raňajky novým zážitkom pre celú rodinu!

Nájdete sa v zozname výhercov aj vy?

1. Renáta Pondelová, Palárikovo

2. Ivana Michňová, Hrabičov

3. Andrea Arvayová, Častá

4. Peter Maštalír, Žilina

5. Monika Balátová, Skalica

6. Eda Kmeťová, Bratislava

7. Jana Kováčová, Prešov

8. Lukáš Kubirita, Púchov

9. Juraj Stach, Strážske

10. Dana Hanusková, Zvolen


Sušienky BeBe Dobré ráno sú pripravené tak, aby vyhovovali všetkým nárokom na súčasť vyvážených raňajok. Ich originálna receptúra a starostlivé spracovanie zachováva vysokú kvalitu cereálií. Vďaka tomu dochádza k postupnému uvoľňovaniu a pravidelnému vstrebávaniu sacharidov z cereálnych sušienok počas 4 hodín. V rámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu vám tak dodajú energiu na celé dopoludnie.

 

Logo BeBe Dobré ráno Logo BeBe Dobré ráno

Viac na www.ligazadobreranajky.sk

Prečo sú pre nás cereálie dôležité?

Cereálie sú cenným zdrojom energie, vitamínov a minerálov. Význam majú predovšetkým celozrnné cereálie, ktoré obsahujú všetky časti zrna vrátane obalovej vrstvy, tá je významným zdrojom vlákniny. Preto sú pre vás sušienky BeBe Dobré ráno pečené z kvalitnej celozrnnej múky, zmesi pšenice, ovsa, jačmeňa a raže. Na tohtoročné leto sú pre vás pripravené svieže príchute BeBe Dobré ráno.

BeBe Dobré ráno lesné ovocie BeBe Dobré ráno lesné ovocie

BeBe Dobré ráno exotické ovocie BeBe Dobré ráno exotické ovocie

Pre priaznivcov vyvážených raňajok sú tu hneď dve nové ovocné príchute v letnej limitovanej edícii. BeBe Dobré ráno so sviežou chuťou lesného ovocia vám pripomenie dobrodružstvo letných prázdnin. Do cudzích krajín vás aspoň v myšlienkach prenesie chuť sladkých fíg. Urobte si ráno príjemnejším a privítajte leto s týmito novými príchuťami!

 

Tlačiť
Čas pre ženy>Voľný čas>Súťaže>Kto vyhral súťaž s BeBe Dobré ráno a získal raňajky na mesiac?