Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Nenalíčené celebrity v súkromí: Toto sú ich pravé tváre

09.03.2012 , pro, Nový Čas

Dokonalá vizáž, perfektné vlasy a vždy nahodené. Tak poznáme naše slovenské krásky. Ako však vyzerajú bez šminiek?

Niektoré celebrity si v súkromí na líčenie nepotrpia, iné by bez mejkapu najradšej ani z domu nevyšli. 27obrázkov vo fotogalérii Niektoré celebrity si v súkromí na líčenie nepotrpia, iné by bez mejkapu najradšej ani z domu nevyšli.

Podľa fotografií Nového Času treba za všetkým hľadať šikovné ruky maskéra, kaderníka či stylistu. Tí robia naozajstné zázraky! Bez nich by mnohé celebrity neboli až také príťažlivé a sexi.

V civile zrejme nemajú chuť siahnuť po púdri alebo špirále. No a vtedy by boli najradšej, keby ich nikto nevidel.

Diana Mórová (42)

Herečka výrazné líčenie nepoužíva a väčšinou jej stačí špirála a malá vrstva mejkapu. Hoci bez neho sú menšie vrásky viditeľné, vizáž jej môže závidieť nejedna rovesníčka.

Diane Mórovej v súkromí stačí ľahký mejkap a špirála. 27 Diane Mórovej v súkromí stačí ľahký mejkap a špirála. Do spoločnosti sa líči výraznejšie. 27 Do spoločnosti sa líči výraznejšie.

Michaela Čobejová (41)

Netají sa niekoľkými zásahmi plastického chirurga. Okrem liposukcie podstúpila menšie zákroky na tvári. Aj vďaka tomu môže bez problémov chodiť aj nenalíčená.

Čobejová sa netají zásahmi plastického chirurga. Aj vďaka tomu vyzerá dobre aj nenalíčená. 27 Čobejová sa netají zásahmi plastického chirurga. Aj vďaka tomu vyzerá dobre aj nenalíčená. Michaela Čobejová sa niekoľkými zásahmi plastického chirurga netají. 27 Michaela Čobejová sa niekoľkými zásahmi plastického chirurga netají.

Erika Judínyová (41)

Moderátorka sa v súkromí mení na sivú myšku. Vidieť Eriku s rozcuchanými vlasmi, nenalíčenú a v teplákoch je takmer nemožné.

Vidieť Eriku Judínyovú bez líčidiel je takmer nemožné. 27 Vidieť Eriku Judínyovú bez líčidiel je takmer nemožné. Takto Eriku poznáme 27 Takto Eriku poznáme

Zdena Studenková (57)

Herečku poznáme ako šarmantnú dámu s dokonalou vizážou. Aj ona si však občas potrebuje od šminiek oddýchnuť a vyjsť si do ulíc „na prírodno“, no na rúž ani vtedy nezabúda.

V civile stačí Studenkovej rúž na pery. 27 V civile stačí Studenkovej rúž na pery. Zdena Studenková chodí do spoločnosti len s dokonalou vizážou. 27 Zdena Studenková chodí do spoločnosti len s dokonalou vizážou.

Adela Banášová (31)

Ostrieľaná moderátorka v súkromí na svoju vizáž príliš nedbá. Nenalíčená splýva s davom a preto sa vám pokojne môže stať, že ju prehliadnete.

Adela si mimo kamier a fotoaparátov na vizáž nepotrpí. 27 Adela si mimo kamier a fotoaparátov na vizáž nepotrpí. Šminky spravia z moderátorky Adely Banášovej inú ženu. 27 Šminky spravia z moderátorky Adely Banášovej inú ženu.

Zlatica Puškárová (34)

Hoci v súvislosti so Zlaticou sa často spomína spojenie plastická operácia, sama zatiaľ žiadnu nepotvrdila.

Puškárová vyzerá dobre aj bez mejkapu. 27 Puškárová vyzerá dobre aj bez mejkapu. Zlatica Puškárová špekulácie o plastickej operácii popiera. 27 Zlatica Puškárová špekulácie o plastickej operácii popiera.
Tlačiť Diskusia (8)
Čas pre ženy>Móda a krása>Krása>Nenalíčené celebrity v súkromí: Toto sú ich pravé tváre