Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Azet.sk prejdi na

Treba si dať do tela: Hviezdy zhadzujú tukové vankúše

24.03.2012 Nový čas pre Ženy

Ani hviezdam sa tukové vankúšiky nevyhýbajú! Aj ony dokazujú s potom v tvári, že plastická operácia nemusí byť vždy prvá a posledná možnosť.

Hviezdy majú tiež svoje tukové problémy. 8 obrázkov vo fotogalérii Hviezdy majú tiež svoje tukové problémy.

Medzi celebritami sa nájdu aj športovci, ktorí si radi potrápia svaly priamo pod holým nebom. Či už kvôli lepšej kondičke, vyformovaniu postavy alebo len tak pre zábavu seba a okoloidúcich. No a niekedy z toho vzniknú fotky pre zábavu ostatných.

Kto si, dievča na doske?

Nenamaľovaná, v celkom bežných plavkách na surfe, bez topánok s extrémne vysokými podpätkami. Že ste nespozanali extravagantnú speváčku Lady Gaga (25)? Skoro ani my. Treba uznať, že zvolila dokonalé maskovanie.

1224144:fullwidth:true:true:true

Fajn výkon

Kto je táto žena predvádzajúca na pláži rozštep rovno v stojke na rukách? Nik iný ako modelka a herečka Kelly Brook (32). Viditeľne potešila aj svojho trénera capoeiry – brazílskeho bojového tanca.

1224140:fullwidth:true:true:true

Ach, ten piesok...

Ashton Kutcher (34) si asi veľmi obľúbil piesočnú pláž v Riu. Väčšinu času pri hraní volejbalu totiž strávil skúmaním zrniek piesku zblízka.

1224145:fullwidth:true:true:true

Na nič sa nehrám, ale...

… „nefoť ma, lebo ťa zažalujem!“ Takto vyzerá seriálová právnička Calista Flockhart (47) pri svojom kondičnom, a zdá sa, poriadne vyčerpávajúcom tréningu.

1224139:fullwidth:true:true:true

Pani prezidentová

Michelle Obamová (44) už nedokáže prekvapiť žiadnym novým športom. Okrem skákania vo vreci ovláda aj tenis!

1224143:fullwidth:true:true:true

Zatiahnutá ručná brzda?

Vďaka tejto nešťastnej náhode sa hercovi Owenovi Wilsonovi (43) nepodarilo roztlačiť zaparkované auto po behu v Santa Monike. Aspoň si zaposiloval...

1224142:fullwidth:true:true:true

Jogou k šťastiu

Alebo práve exceluje herec Russel Brand (36) vo svojej životnej role vo filme o bezdomovcovi?

1224141:fullwidth:true:true:true

PORADNE: Skupinové cvičenie (3)
Tlačiť Diskusia (1)