Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Hanychová v bikinách: Tá má telo! Rozchod jej pristane

11.09.2012 , Blesk.cz, ahaonline.cz, Lesk.sk

Modelka Agáta Hanychová (27) v poslednej dobe prežívala ťažké chvíle vo svojej rodine, no stres sa na nej vôbec nepodpísal. Skôr naopak. Vyzerá skvele!

Agáte Hanychovej rozchod prospel. Vyzerá fantasticky. 7obrázkov vo fotogalérii Agáte Hanychovej rozchod prospel. Vyzerá fantasticky.

Hanychová už nemohla ďalej znášať Dopitove nevery, a tak sa rozhodla, že syna Kryšpína (1) bude radšej vychovávať sama. A hoci mala kvôli Dopitovi leto plné stresu, nie je to na nej vôbec vidieť.

Modelka sa minulý týždeň predviedla v plavkách na veľtrhu World of beauty & spa a medzi ostatnými modelkami bola za hviezdu. Úsmevy rozdávala na všetky strany a vynikala perfektnou postavou.

O mužov však nemá záujem a odmieta pozvania na prípadné večere či drinky. Agáta je momentálne šťastná so svojím synom Krišpínom a pestúnkou, ktorá sa k nim nasťahovala. Po nevydarenom vzťahu si chce od chlapov oddýchnuť.

 Po opakovaných neverách svojho priateľa Mirka Dopitu odkopla a je opäť sama! 7obrázkov vo fotogalérii Po opakovaných neverách svojho priateľa Mirka Dopitu odkopla a je opäť sama!

 Po opakovaných neverách svojho priateľa Mirka Dopitu odkopla a je opäť sama!

Tlačiť Diskusia (6)
Čas pre ženy>Móda a krása>Krása>Hanychová v bikinách: Tá má telo! Rozchod jej pristane