Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Azet.sk

Revolučná podprsenka: Dokáže zachrániť dva ľudské životy!

15.09.2012 Nina Frisby

Základný pilier obliekania každej ženy dokáže omnoho viac, než len zvýrazniť krivky, vytvoriť „údolie“ na hrudi nositeľky a prilákať mužské pohľady.

Konkrétne podprsenka Emergency Bra sa môže zmeniť na filtračnú masku, cez ktorú sa k vám nedostane nielen prach, ale ani radiácia. Jej stvoriteľka, ukrajinská doktorka Elena Bodnar, má totiž skúsenosti s radiáciou z prvej ruky. Ako mladá lekárka pomáhala obetiam výbuchu v Černobyle. Na základe skúseností navrhla a vytvorila kúsok, ktorý v prípade podobnej katastrofy dokáže zachrániť až dva ľudské životy!

Podprsenka, ktorá podporuje konkrétne partie presne ako jej slávnejšia sestra napríklad z Victoria´s Secret, sa dá rozdeliť na dve polovice a každý košíček sa premení na masku! „Nie je to úžasné? Každá žena má dva prsníky, a tak môžete zachrániť nielen seba, ale aj muža podľa vášho výberu,“ hovorí doktorka Bodnar.

1396197:fullwidth:true:true:true

To je niečo pre paranoidné povahy! Hoci, jadrová havária dnes striehne za každým rohom. Podprsenku si môžete kúpiť za 29,99 dolára (okolo 23 eur).

Tlačiť Diskusia
Vyrobte si vlastné menovky na vianočné darčeky