Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Žena s najväčšími nohami: Aj pánske topánky sú jej malé

19.09.2012 , miš, Lesk.sk

Britka Rachel Daly si žije na vysokej a aj na poriadne veľkej nohe. Žena s najväčšími nohami v Európe má dvojnásobne väčšie chodidlá, než je bežné!

Rachel má problém zohnať si topánky a my sa tomu ani nedivíme. 3obrázky vo fotogalérii Rachel má problém zohnať si topánky a my sa tomu ani nedivíme.

Britská študentka Rachel Daly vyniká aj v najväčšom dave ľudí. Kvôli svojej výške 196 cm má problém nielen s obliekaním a obúvaním, ale aj s komunikáciou s priateľmi. O nejakom vzťahu zatiaľ môže 19-ročná blondína iba snívať. Rachel dostala do daru okrem výraznej výšky aj výrazne veľké chodidlá. Na svoju nohu veľkosti 14, čo je u nás 49,5 si nekúpi ani dámske, ani pánske topánky. „Je pre mňa nemožné nájsť si topánky. Lodičky na opätkoch mám len jedny, ale aj tie boli vyrobené pre transvestitov a nie sú príliš elegantné,“ hovorí smutná Rachel, ktorá túži po páre Louboutiniek.

Obuv na svoje monštruózne chodidlá dostane oxfordská študentka len v jedinom obchode v Nemecku. Tu stojí pár topánok priemerne 124 eur. Viac než veľké nohy ju však trápia mizivé vyhliadky na vzťah. „V klube ma oslovil muž iba jediný raz. Odvážil sa, pretože bol vyšší odo mňa. Túžim po takom mužovi, ale je mi jasné, že som príliš vysoká a vyšších odo mňa je príliš málo,“ vraví žena s najväčšími chodidlami v Európe.

Tlačiť Diskusia
Čas pre ženy>Ľudia a príbehy>Príbehy>Žena s najväčšími nohami: Aj pánske topánky sú jej malé
Poradňa Chudnutie