Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Adela Banášová a Petr Vágner: Skončili spolu na gauči!

24.09.2012 , Blesk.cz, Lesk.sk

Adela Banášová (31) a Petr Vágner (35) si pri moderovaní Receptu na bohatstvo padli do oka. Dvojica to dotiahla spolu až na gauč.

Medzi Adelou Banášovou a Petrom Vágnerom to iskrilo aj počas spoločného fotenia. 7obrázkov vo fotogalérii Medzi Adelou Banášovou a Petrom Vágnerom to iskrilo aj počas spoločného fotenia.

Populárna slovenská moderátorka Adela Banášová a moderátor Petr Vágner absolvovali spolu fotenie, pri ktorom Adela skončila na Vágnerovej hrudi na koženom gauči.

Vágnerova manželka Gabriela, s ktorou má Petr dve deti, by sa mala mať na pozore. Zdá sa, že český moderátor Petr je svojou novou kolegyňou Banášovou úplne unesený. Chváli ju na každom kroku. „Už dlho som nepoznal niekoho, s kým môžete byť okamžite na jednej vlnovej dĺžke,“ prezradil Vágner.

Ani Adela mu nezostáva nič dlžná. „Myslím, že sme si sadli,“ pochvaľuje si moderátorka. V kulinárskej show to vďaka nim poriadne iskrí. I pri spoločnom fotení spolu obaja flirtovali.

 

Tlačiť Diskusia (1)
Čas pre ženy>Recept na bohatstvo>Adela Banášová a Petr Vágner: Skončili spolu na gauči!