Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Odmala robil opičky! Ktorý herec vyrástol z okatého chlapca?

25.09.2012 , Lesk.sk, bea

V detstve si vystačil s farbičkami a jeho rodičia nepredpokladali, že mu učaruje práve herectvo. No už odmala mal zmysel pre humor a to mu vydržalo dodnes.

Malý Luco robil opičky od mala,čo vidno aj na fotografiách. 12obrázkov vo fotogalérii Malý Luco robil opičky od mala,čo vidno aj na fotografiách.

To, že si Luco, ako mu doma zvykli hovoriť, vyberie herectvo, jeho rodičov najprv zaskočilo a odhovárali ho od tohto kroku. Keďže rád kreslil, navštevoval aj umeleckú školu, chcel sa vyučiť za kovorytca. Na skúškach však neuspel a tak išiel do Poltára za sklára.

Keďže Luco od svojho zámeru neupustil, jeho otec ho napokon na prijímačky na herectvo osobne odviezol. Luco postúpil až do tretieho kola a keď mu potom prišiel domov list o prijatí, jeho mama ho niekoľko dní skrývala, aby radostnú správu oznámila až sa zíjde celá rodina.

Lukáš Latinák dnes pôsobí v Divadle Astorka, diváci si ho obľúbili aj vďaka Profesionálom. Pred dvomi rokmi získal cenu Absolútny OTO, keď mu diváci do televíznej ankety poslali najviac hlasov.

S mladšou sestrou Alenkou (vpravo) sa radi hrávali v obchode medzi regálmi. 12obrázkov vo fotogalérii S mladšou sestrou Alenkou (vpravo) sa radi hrávali v obchode medzi regálmi.

S mladšou sestrou Alenkou (vpravo) sa radi hrávali v obchode medzi regálmi.

Odmala vraj robil kadejaké opičky. 12obrázkov vo fotogalérii Odmala vraj robil kadejaké opičky.

Odmala vraj robil kadejaké opičky.

Už na vysokej škole sa Kobielsky, Kemka, Miezga, Jakab a Latinák stali nerozlučnými kamarátmi. 12obrázkov vo fotogalérii Už na vysokej škole sa Kobielsky, Kemka, Miezga, Jakab a Latinák stali nerozlučnými kamarátmi.

Už na vysokej škole sa Kobielsky, Kemka, Miezga, Jakab a Latinák stali nerozlučnými kamarátmi.

„Hijó, Pejo!“ zvolal Latinák, keď vyliezol na leva. 12obrázkov vo fotogalérii „Hijó, Pejo!“ zvolal Latinák, keď vyliezol na leva.

„Hijó, Pejo!“ zvolal Latinák, keď vyliezol na leva.

Tlačiť Diskusia
Čas pre ženy>Celebrity>O kom sa hovorí>Odmala robil opičky! Ktorý herec vyrástol z okatého chlapca?