Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Nový imidž Natalie Portman: Z Čiernej labute je blond myš

25.09.2012 , miš, Lesk.sk

Jedna z najkrajších žien Hollywoodu bola známa svojimi hlbokými tmavými očami a bujnou hrivou tmavých vlasov. Teraz je z nej tuctová blondína.

Tmavé vlasy Natalie Portman sú minulosťou. Vzdala sa ich kvôli novej filmovej úlohe. 9obrázkov vo fotogalérii Tmavé vlasy Natalie Portman sú minulosťou. Vzdala sa ich kvôli novej filmovej úlohe.

Čierna labuť Natalie Portman (31) sa zaradila do zástupu hollywoodskych blondínok. Do rúk hviezdnej kaderníčky Tracey Cunningham sa oscarová herečka zverila kvôli filmovej úlohe. Odmietla zatiaľ špecifikovať, o akú snímku sa jedná a rovnako neprezradila, akú postavu by mala stvárňovať.

Nie je to jej prvá radikálna zmena účesu. Tú spravila Natalie už pred šiestimi rokmi, keď si pre stvárnenie Evey vo filme „V ako Vendeta“ vyholila hlavu dohola. Tmavookej mamine 14-mesačného Alepha oholená hlava neubrala na kráse, ale pridala na zaujímavosti.

Natalie sa vzdala vlasov pre úlohu vo filme V ako Vendeta. 9obrázkov vo fotogalérii Natalie sa vzdala vlasov pre úlohu vo filme V ako Vendeta.

Dokonca aj krátke vlasy jej jemným črtám mimoriadne pristali.

Natalie Portman 9obrázkov vo fotogalérii Natalie Portman

To sa však o jej novej zosvetlenej podobe príliš povedať nedá. Blond Natalie pôsobí fádnym dojmom, stratila svoj esprit a pôsobí ako sivá myš.

Z tmavovlasej Natalie Portman je blondínka. 9obrázkov vo fotogalérii Z tmavovlasej Natalie Portman je blondínka.

My dúfame, že kráska sa po skončení filmovania vráti k svojej pôvodnej farbe, lebo nie vždy je blond plusom. Čo si myslíte vy? Hlasujte!

Páči sa vám Natalie ako blondínka?
Viac sa mi páčila tmavovlasá
84 %
Viac sa mi páči blond
10 %
Viac sa mi páčila holohlavá
6 %

Tlačiť Diskusia
Čas pre ženy>Móda a krása>Krása>Nový imidž Natalie Portman: Z Čiernej labute je blond myš