Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Nešťastná Žilková: Stropnický jej ušiel s inou!

15.11.2012 , ahaonline.cz, Lesk.sk

Veronike Žilkovej sa Martin Stropnický vždy páčil, ale on sa podľa nej zachoval ako kretén a ušiel jej.

Veroniku Žilkovú Martin Stropnický sklamal. 9obrázkov vo fotogalérii Veroniku Žilkovú Martin Stropnický sklamal.

Veronika Žilková (51) a Martin Stropnický (55) kedysi spolu točili rozhlasovú rozprávku. A Stropnický s Veronikou začal koketovať. "A nemôžem povedať, že by sa mi nepáčil," uviedla Žilková.

"Skončilo sa to ale tak, že ja už by som si skoro dala povedať, a on potom zmizol s nejakou inou. To sa ma strašne dotklo, hovorila som si: Tohto kreténa už nechcem nikdy stretnúť. Až po rokoch mi to zdôvodnil tým, že som bola mladá a taká hŕŕŕ, a že to na neho bolo veľa," zaspomínala si.

Po rokoch ju však pozval do Vinohradského divadla, kde riaditeľoval, a ponúkol jej angažmán. "Videla som ho asi po dvadsiatich rokoch a vyzeral fakt dobre," dodala.

Karty sa obrátili. Teraz ju začal baliť Martin a Veronika robila fóry. "Až som to nakoniec vzdala," uzavrela s úsmevom.

Veronika Žilková sa napokon vydala za Martina Stropnického. 9obrázkov vo fotogalérii Veronika Žilková sa napokon vydala za Martina Stropnického.

Veronika Žilková sa napokon vydala za Martina Stropnického.

Ako to dopadlo?

Syn Melichar sa narodil pred piatimi rokmi, ale kvôli komplikovanej bráničnej kýle po pol roku zomrel. Dcéra Kordulka (7) im ale robí radosť. Obaja však majú kopu detí z prvého manželstva.

Veronika Žilková so synčekom Melicharom, ktorý zomrel ako polročný. 9obrázkov vo fotogalérii Veronika Žilková so synčekom Melicharom, ktorý zomrel ako polročný.

Veronika Žilková so synčekom Melicharom, ktorý zomrel ako polročný.

Veronika Žilková s dcérkou Kordulkou. 9obrázkov vo fotogalérii Veronika Žilková s dcérkou Kordulkou.

 Veronika Žilková s dcérkou Kordulkou.

Tlačiť Diskusia (3)
Čas pre ženy>Sex a vzťahy>Vzťahy>Nešťastná Žilková: Stropnický jej ušiel s inou!