Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lucie Vondráčková: Z vidieckej sedliačky konečne sexi kosť!

01.08.2013 Casprezeny.sk

Lucka Vondráčková (33) po svadbe s hokejistom Tomášom Plekancom (30) neuveriteľne skrásnela.

Lucke zmena imidžu naozaj prospela. Z vidieckej sedliačky sa stala kočka ako má byť. 7 obrázkov vo fotogalérii Lucke zmena imidžu naozaj prospela. Z vidieckej sedliačky sa stala kočka ako má byť.

Podivné outfity á la moravská sedliačka Lucii Vondráčkovej pridávali roky a pôvabná speváčka aj napriek vyšportovanej postave pripomínala pani neurčitého veku. Teraz sa stal zázrak. Lucie stretla módneho anjela, ktorý jej zmenil život.

Lucka Vondráčková by právom mohla patriť medzi najpôvabnejšie speváčky českej hudobnej scény. Kvôli nešťastne zvoleným outfitom sa však zakaždým stáva terčom kritiky našich popredných stylistov.

Inak tomu nebolo ani počas posledného turné, kde Vondráčková vystupovala v tandeme s ďalším majstrom nevkusu, Michalom Davidom. Našťastie vďaka práci na turné stretla ľudí, ktorí o móde vedia podstatne viac a pred výsledkom ich spolupráce dávame klobúk dole klobúk.

"Vypredaná O2 arena mi vliala do krvi glamour odvahu," povedala nadšená speváčka k spolupráci s módnym guru Honzom Löblom.

"Honza Löbl vystihol moju podstatu. Je veľmi ťažké prepojiť harmonicky pop a folk. Na doskách sa nám to darí od začiatku a Honzovi sa teraz zázračne podarilo pretransformovať dievča od vedľa na glanc babu od vedľa," rozprávala potešená Lucka.

Okrem spolupráce s Löblom si speváčku vzala do parády aj Libka Safr. "Stavím v živote na postupnosť. Zmenia ťa narodenie dieťaťa, skúsenosti na javisku aj stretnutie s výnimočnou osobnosťou, akou je napríklad Libka Safr. Ak sa toto všetko prepojí dohromady, začnú sa zmeny prejavovať aj navonok," dodala spokojná mamička dvojročného Matyáša.

Z radikálnej zmeny určite nie je nadšená len sama Lucie, ale aj jej manžel, hokejista Tomáš Plekanec. Speváčka sa netají chuťou na ďalšie bábätko a to im teraz určite pôjde ako po masle.

PORADNE: Zmena imidžu (1)
Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE