Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Po čom muži túžia? Po ženskom zadku! Čo ich tak fascinuje?

16.08.2013 Casprezeny.sk

Podľa vedcov všetci muži myslia len na ženský zadok. Ako je to možné, keď toľko mužov, naopak, miluje ženské prsia? Vysvetlenie je jednoduché.

Či si to muži pripúšťajú alebo nie, zadok ženy je pre nich vo výbere partnerky veľmi dôležitý. 6 obrázkov vo fotogalérii Či si to muži pripúšťajú alebo nie, zadok ženy je pre nich vo výbere partnerky veľmi dôležitý.

Praveký muž súložil so ženou zásadne zozadu, teda v polohe na psíka a priťahovali ho veľké zadnice. Keď sa milenci otočili na chrbát a začalo sa súložiť v misionárskej polohe, ich oči spočinuli na prsiach, ktoré im pripomínali taký malý zadoček.

Zadok ako symbol plodnosti

Či si to muži pripúšťajú alebo nie, zadok ženy je pre nich vo výbere partnerky veľmi dôležitý. Ich preferencie sa líšia podľa toho, z akej sú kultúry. Európania podľa prieskumov dávajú prednosť menším a stredne veľkým zadočkom, ktoré sú pevné a okrúhle, Američania si zase potrpia na väčšie, ale o to pevnejšie zadky.

V moslimských krajinách sú obdivované ženy, ktoré majú väčšie zadky a je jedno, aké sú pevné. Hlavné je, že muž má ženu za čo chytiť. A nakoniec sú tu muži z afrických krajín, ktorí nedajú dopustiť na doslova obrie a monštruózne zadky, ktoré sa pri každom pohybe rozvlnia ako vodná hladina. Majú totiž zakódované, že čím väčší zadok žena má, tým je zdravšia a tiež plodnejšia.

Plochý zadok nevzrušuje

Muži naprieč kultúrami sa zhodujú, že aj keby bola žena najkrajšia a mala škaredý plochý zadok, nebude ich priťahovať toľko, ako jej kolegyňa sa zadkom.

Budete sa diviť, ale váš zadoček môže byť zdrojom dobrej nálady. 6 obrázkov vo fotogalérii Budete sa diviť, ale váš zadoček môže byť zdrojom dobrej nálady.

Zadok ako zdroj dobrej nálady

Budete sa diviť, ale váš zadoček môže byť zdrojom dobrej nálady. Keď vás totiž partner capne po zadku, rozvibruje vám nervové zakončenia ústiace do mozgu a tým naštartuje zvýšenú tvorbu hormónu sérotonínu. Ten spôsobuje, že sa človek cíti šťastný. Takže nabudúce nastavte svojmu partnerovi zadoček a nechajte sa párkrát pohladkať.

Symbol krásy

Keďže je v niektorých kultúrach veľký zadok jediným symbolom krásy, je jasné, že s jeho zdokonalením prichádzajú na pomoc aj plastickí chirurgovia a tiež výrobcovia bielizne. Napríklad v Japonsku, kde majú ženy poväčšinou malé ploché zadočky, prišli so špeciálnym zlepšovákom, vystuženými nohavičkami.

Či si to muži pripúšťajú alebo nie, zadok ženy je pre nich vo výbere partnerky veľmi dôležitý. 6 obrázkov vo fotogalérii Či si to muži pripúšťajú alebo nie, zadok ženy je pre nich vo výbere partnerky veľmi dôležitý.

Ide o nohavičky s vypchávkami a push-up efektom, ktoré skvele vytvarujú pozadie. Brazílčanky sa radšej zverujú do rúk plastických chirurgov a nechávajú si zadočky vypchávať silikónovými implantátmi.

Dostaňte chlapa do varu

Ak chcete zaručený recept na to, ako vzrušiť muža, potom mu nastavte svoj zadoček. Dráždite ho ním, ukážte mu ho v plnej kráse a keď si na to trúfate, vyskúšajte si aj análny sex.

Ak chcete zaručený recept na to, ako vzrušiť muža, potom mu nastavte svoj zadoček. 6 obrázkov vo fotogalérii Ak chcete zaručený recept na to, ako vzrušiť muža, potom mu nastavte svoj zadoček.

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE