Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Taký sex ešte nezažil! Milovali sa pred očami jeho ženy

10.09.2013 Casprezeny.sk

Svojich klientov zľahka opije pohárikom niečoho ostrejšieho a donúti baviť sa o sexe bez zábran a otvorene. Po hodine a pol konverzácie nasleduje sex.

Po hodine a pol konverzácie sa idú všetci spoločne osprchovať a nasleduje inštruktážny sex. Po hodine a pol konverzácie sa idú všetci spoločne osprchovať a nasleduje inštruktážny sex.

Britka Charlie Roseová tvrdí, že zachránila desiatky a možno už aj stovky britských manželstiev.

Britka súloží za odplatu s manželmi klientiek

Pracuje ako sexuálna terapeutka, ktorá však ponúka viac než pohovor na gauči. Ona na pohovke vykonáva praktickú inštruktáž. Pred zrakmi partneriek súloží s manželmi. Aby do ich pohlavného života priniesla novú energiu.

Klientov si vodí do svojho jednoizbového bytu v Exeteri, kde si za sedenie vrátane sexu účtuje okolo dvoch stoviek libier - asi 237 eur. Matka dvoch detí v rozhovore pre Daily Mirror uviedla, že pomohla oživiť umierajúci sexuálny život tuctom manželských párov.

Podľa Roseovej je väčšina problémov medzi manželmi spôsobená neschopnosťou spolu komunikovať. Ona ich ľahko opije pohárikom niečoho ostrejšieho a donúti baviť sa o sexe bez zábran a otvorene. Po hodine a pol konverzácie sa idú všetci spoločne osprchovať a nasleduje inštruktážny sex.

Sex mala už s viac ako tisíckou mužov

Okrem terapie pre páry pracuje tiež ako náhradná milenka pre mužov, ktorí majú fyzické postihnutie či trpia impotenciou a nie sú schopní sexu s bežnými ženami. Roseová vraj mala sex už s viac ako tisíckou mužov.

"Nerobím to len pre peniaze, ale toto ma v živote baví najviac - ľudia a sex," zverila Roseová v rozhovore pre Mirror.

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE