Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Takto si užíva sexi Vondráčková: Šliapala v Nemecku!

12.10.2013 Casprezeny.sk

Mali pár dní voľna, a tak sa Helena Vondráčková (66) a jej manžel Martin Michal (54) prešli na bicykloch po nemeckom Bavorsku.

Helena Vondráčková sa nezdá! S partnerom sadla na bicykel a užila si krásny výlet. 8 obrázkov vo fotogalérii Helena Vondráčková sa nezdá! S partnerom sadla na bicykel a užila si krásny výlet.

"Vybrali sme sa na výlety po viniciach a dedinkách, ktoré žijú vínom. Vzali sme so sebou aj našu fenku Elsu," prezradila speváčka.

Namiesto hotela nocovali Helena s Martinom vo svojom luxusnom karavane. Aj si v ňom varili. "Po náročnom dni sme si vždy dali pohárik vína a kochali sa pohľadom na krajinu," dodala Vondráčková, ktorej dovolenku pokazila správa o úmrtí jedného z jej textárov Zdeňka Rytířa († 69), s ktorým v 60. rokoch chodila.

Teraz je späť v Česku a práve v týchto dňoch jej vychádza nový album s názvom Túžby. Krstnou mamou albumu bude Olga Matušková (65).

Helena Vondráčková potrebuje na make-up pár hodin... 8 obrázkov vo fotogalérii Helena Vondráčková potrebuje na make-up pár hodin...

Vondráčková si užila pár dní voľna naplno.

Speváčka sadla na bicykel a s manželom prešla nemecké Bavorsko.

Speváčka predviedla sexi dekolt. 8 obrázkov vo fotogalérii Speváčka predviedla sexi dekolt.

Vondráčkovej vychádza nový album.

PORADNE: Bicykel (2)
Tlačiť Diskusia (8)