Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Na prvý pohľad šťastná mama s dcérou, ale pravda je iná: Slávne dievčatko prežilo trpké detstvo! Kto je to?

11.01.2016 anp

Krásna herečka zverejnila zriedkavú rodinnú fotografiu zo svojho súkromia. Napriek tomu, že prežila trpké detstvo, jej vyznanie roztápa srdcia.

Uhádnete, kto je na obrázku? 7 obrázkov vo fotogalérii Uhádnete, kto je na obrázku?

Tipovali ste maličkú Drew Barrymore? Správne! Herečka zverejnila na svojom Instagrame krásnu fotku z detstva, na ktorej pózuje so svojou mamou Jaid Barrymore (69). Fotku zverejnila presne v deň, kedy vyšla jej vlastná kniha s názvom Wildflower.

"Dnes som napísala knihu," okomentovala svoju fotku Drew. "Musím vysloviť veľkú vďaku mojej mame. Ďakujem ti za svoj život. Som taká rada, že som tu! Prešli sme ťažkou cestou, ale je dláždená vďačnosťou."

Drew Barrymore prežila ťažké detstvo. 7 obrázkov vo fotogalérii Drew Barrymore prežila ťažké detstvo.

40-ročná herečka, ktorá sa osamostatnila v pätnástich, otvorene priznala, že jej vzťah k rodičom ani zďaleka nebol perfektný. Možno odkedy sa sama stala mamou - vychováva 3-ročnú Olive a 18-mesačnú Frankie - vníma svoju mamu v celkom inom svetle. Drew pre magazín People prezradila, že pri písaní knihy myslela najmä na svoje dcérky.

Drew Barrymore zverejnila krásnu fotku zo svojho detstva. 7 obrázkov vo fotogalérii Drew Barrymore zverejnila krásnu fotku zo svojho detstva.

"Je to pre nich. Keď som sa stala mamou, ľudia sa ma pýtali, či deťom porozprávam o svojom náročnom dospievaní. Vždy v tom bola narážka: ´Mala by si sa hanbiť´. Ale to je šialené! Moje dcéry budú vedieť, že nie som žiadny svätý človek, ktorý im nedovolí žiť. Len im chcem ukázať tú najlepšiu možnú cestu," priznala Drew.

Starostlivosť o deti je pre ňu aj pre manžela Willa Kopelmana na prvom mieste. Drew miluje, keď sa celý jej svet točí okolo dcér. "Možno si tým vynahrádzam to, že ja sama som nemala rodičov a skutočné detstvo," uzatvára Drew.

Možno aj vďaka tomu, čím si v detstve a v puberte prešla, z nej vyrástla silná žena. 7 obrázkov vo fotogalérii Možno aj vďaka tomu, čím si v detstve a v puberte prešla, z nej vyrástla silná žena.

Drew s dcérou Olive v roku 2013. 7 obrázkov vo fotogalérii Drew s dcérou Olive v roku 2013.

Deti sú pre ňu na prvom mieste. 7 obrázkov vo fotogalérii Deti sú pre ňu na prvom mieste.

Deti sú pre ňu na prvom mieste. 7 obrázkov vo fotogalérii Deti sú pre ňu na prvom mieste.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE