Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Komu patria tieto krásne oči? Tu ešte herečka netušila, aké peklo ju čaká po boku nesprávneho muža

08.01.2016 anp

Nevinný pohľad plný očakávania... Tu ešte mladá dievčina netušila, akým peklom si v dospelosti prejde. Uhádnete, kto je to?

Komu patrí tento uhrančivý pohľad? 2 obrázky vo fotogalérii Komu patrí tento uhrančivý pohľad?

Turecko-nemecká herečka Meryem Uzerli (32) sa u nás preslávila v seriáli Sultán. Po boku Halita Ergença (45), manžela predstaviteľky krásnej Šeherezády, stvárnila krásnu Hürrem. Za svoj výkon získala v roku 2012 tureckú cenu za najlepšiu herečku. Napriek úspechu a sláve sa však o rok neskôr rozhodla seriál opustiť a utiecť do zahraničia.

Psychicky zrútenú Meryem trápil syndróm vyhorenia a rozchod s priateľom Canom Ateşom, notorickým tureckým playboyom. Neskôr priznala,  že ju totálna vyčerpanosť priviedla až k myšlienkam na samovraždu. "Dnes už viem, že som bola veľmi chorá a nebolo to správne."

Z Meryem vyrástla krásna žena. 2 obrázky vo fotogalérii Z Meryem vyrástla krásna žena.

Meryem prezradila, čo vo vzťahu s Canom Ateşom prežívala a ako sa s bolestivým rozchodom vyrovnala. "Bolo to ako ľúbiť umelecký obraz. Zadná časť bola prázdna. Ľúbila som ho, ale bola to bolestivá láska. Náš vzťah trval rok a ja som mu dala všetko. Zabudla som na seba, on bol pre mňa vždy na prvom mieste. Zaľúbila som sa do nesprávnej osoby," priznala Meryem.

"Netvrdím, že je to jeho vina. Nie je jediným dôvodom, prečo som ochorela. Bola som v Turecku už tri roky, keď som ho stretla. Nebola som fyzicky ani psychicky silná. Vo vnútri som sa cítila maličká, a keď som ho spoznala, ani mi nenapadlo: Kto je ten chlap? Je pre mňa správny? Nemala som otázky. Jednoducho mi niekto skrížil cestu," pokračuje herečka.

Hovorili jej, že sa zbláznila

"Mnohí mi hovorili, že som sa zbláznila, že som si ho mala najprv vygoogliť. Presviedčali ma, že je to sukničkár a má rád krásne ženy. Chcela som, aby sme boli iba priatelia. Keď som sa vrátila k nakrúcaniu, cítila som sa osamelá. Vtedy mi poslal esemesku: "Chcela by si ísť na večeru?" Súhlasila som. Možno to bola chyba, ale páčilo sa mi, že sa o mňa niekto stará, že má o mňa záujem. Zaľúbila som sa. Najprv to bolo krásne, ale potom sa to pokazilo. Riešil veľa problémov a ja som sa o neho starala."

 

Out of The Past Part 4 🎈😳👀😁😇🎶⏳⌛️⏳⌛️⏰.... ❤️💋❤️

Fotka uverejnená používateľom meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem),

Dieťa vzťah ešte viac naštrbilo

Meryem otehotnela, ale dieťa jej vzťah ešte viac naštrbilo. Rozhodla sa odísť. "Utiekla som ako 5-ročné dieťa, ako také zviera. Utekala som, aby som si zachránila život." Rozhodla sa, že si dieťa napriek všetkému nechá. "Nemohla som urobiť inak. Je to môj osud, moje rozhodnutie. Nemám nijaké očakávania," uzatvára Meryem, ktorá vo februári 2014 porodila dcérku Laru. Práve vďaka nej je opäť šťastná a teší sa zo života.

 

💤⏰❤️💋🍰👼...

Fotka uverejnená používateľom meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem),

Dnes je všetko inak!

Zdá sa, že čas zahojil staré rany a vzťah medzi Larinými rodičmi sa postupne zlepšuje. Meryem dovolila svojmu bývalému, aby za nimi pricestoval do Nemecka a spoznal svoju dcérku. Neskôr sa spolu dokonca stretli aj na dovolenke v Španielsku, kam Meryem odcestovala s kamarátkou a Can ich prišiel navštíviť. Lara tak má pri sebe oboch rodičov, ktorí kvôli nej odložili výčitky z minulosti nabok a venujú jej všetku svoju lásku. Palec hore!

 

💋🎬💋...

Fotka uverejnená používateľom meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem),

Larin prvý bicykel:

 

First Bike 🚲❤️☺️😍🙏🏻....

Fotka uverejnená používateľom meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem),

Tlačiť Diskusia (2)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE