Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Komu patrí tento bujný dekolt? Kráska z telenoviel sa vopchala do úzkych šiat, nemohla v nich ani dýchať!

07.01.2016 anp

Pre krásu urobí všetko! Hrdinka z telenoviel bola ochotná pretrpieť večierok v úzkych šatách, len aby predviedla svoj ultra štíhly driek a plný dekolt.

Ktorá herečka predviedla osí pás v týchto krásnych šatách? 6 obrázkov vo fotogalérii Ktorá herečka predviedla osí pás v týchto krásnych šatách?

Venezuelská herečka Gabriela Spanic zažiarila v nádhernej róbe, v ktorej sa nevládala ani poriadne nadýchnuť. Na svojom Instagrame sa pochválila fotkami z módnej prehliadky, na ktorej známe osobnosti vzdávali hold mexickej herečke a speváčke Maríi Victorii (82).

41-ročná Gaby Spanic je na svoju dokonalú postavičku právom hrdá a fotku nafotenú tesne pred akciou okomentovala slovami: "Odchádzam s 57 centimetrami v páse a bez vzduchu. Nemohla som sa navečerať, ale som šťastná a vďačná. Všetkých vás ľúbim!"

Čo na ňu poviete? Dokázali by ste takto trpieť pre krásu?

 

Radiante y feliz!

Fotka uverejnená používateľom Gabriela Spanic (@gabyspanictv),

 

Uf gracias a Dios llegue al final de la pasarela sin caerme! Qué difícil caminar con el vestido! Totalll ji jijij

Fotka uverejnená používateľom Gabriela Spanic (@gabyspanictv),

 

Que? Que ? Hay x favor!jijijiji aquí decía aguanta Gaby aguanta! Jujijijijji

Fotka uverejnená používateľom Gabriela Spanic (@gabyspanictv),

Kto je Gabriela Spanic?

Preslávila sa vďaka úspešným telenovelám Uzurpátorka (1998) a Votrelkyňa (2001). Herečka stále hrá - naposledy si vychutnala hlavnú úlohu v telenovele La otra cara del alma (Druhá strana duše, 2014). Väčšinou stvárňuje seriálové mrchy, ale diváci ju napriek tomu zbožňujú. A takto sa v priebehu rokov menila jej tvár:

Zo sedemnásťročnej dievčiny vyrástla kráľovná telenoviel. 6 obrázkov vo fotogalérii Zo sedemnásťročnej dievčiny vyrástla kráľovná telenoviel.

V telenovele Uzurpátorka si zahrala po boku Fernanda Colungu. 6 obrázkov vo fotogalérii V telenovele Uzurpátorka si zahrala po boku Fernanda Colungu.

Takto vyzerá Gabriela Spanic dnes. 6 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Gabriela Spanic dnes. Takto vyzerá Gaby Spanic dnes. 6 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Gaby Spanic dnes. Takto vyzerá Gaby Spanic dnes. 6 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Gaby Spanic dnes.

Tlačiť Diskusia (4)
NEPREHLIADNITE