Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zuzka nabrala odvahu na výraznú zmenu imidžu: Nový šik strih z nej urobil kočku, ktorú neprehliadnete!

10.03.2016 Beata Suchá

Náš skvelý tím sa postaral o úžasnú premenu čitateľky Zuzky, ktorá sa nevedela rozlúčiť s dlhými vlasmi. Sami posúďte, či sa im to podarilo!

Zuzka pred zmenou. 7 obrázkov vo fotogalérii Zuzka pred zmenou.

Zuzka (45)

Modrooká svetlovláska žije v Bernolákove a má tri deti. Hoci pracuje ako ekonómka, neoddeliteľnou súčasťou jej života je šport. Venuje sa hádzanej, fitnessu a v zime vášnivo rada lyžuje. Aj z tohto dôvodu sa dlho nevedela rozlúčiť s dlhými vlasmi – chvost bol vždy najpraktickejším riešením.

Kaderníčka Barbora MAGERČÁKOVÁ radí:

Zuzka si želala výraznejšiu zmenu, zároveň však mala podmienku, aby sa vlasy aj v novom strihu dali zopnúť do chvosta. Lob, teda dlhý bob, je zaujímavý kompromis práve pre športovkyne. Vpredu sú vlasy dlhšie ako vzadu, čo dáva účesu formu a šmrnc. Zuzka sa odhodlala na výrazné skrátenie dĺžok. 7 obrázkov vo fotogalérii Zuzka sa odhodlala na výrazné skrátenie dĺžok.

Vyrastené korienky som zafarbila tmavou blond a na posledné minúty som ju aplikovala aj do dĺžok, čím som dosiahla oživenie odtieňa. Vo vzorkovníku farieb hľadáme ten najlepší odtieň. 7 obrázkov vo fotogalérii Vo vzorkovníku farieb hľadáme ten najlepší odtieň. Tip profesionála:

Pred nanesením šampónu si do končekov aplikujte vlasový olej, umývanie bude k vlasom oveľa šetrnejšie.

Celý výtvor na záver ešte zalakujeme. 7 obrázkov vo fotogalérii Celý výtvor na záver ešte zalakujeme. Vizážistka Anka MARGUŠOVÁ radí:

Používanie korektora pod očné partie je síce „malá práca navyše“, ale určite sa oplatí!

Používanie korektora pod očné partie sa určite oplatí! 7 obrázkov vo fotogalérii Používanie korektora pod očné partie sa určite oplatí! Skrášľujúci korektor SuperStay Better Skin, Maybelline NewYork, 4,99 € 7 obrázkov vo fotogalérii Skrášľujúci korektor SuperStay Better Skin, Maybelline NewYork, 4,99 € Takto vyzerá Zuzka (45) po zmene:

Zuzka po zmene. 7 obrázkov vo fotogalérii Zuzka po zmene.

„Konečne niečo iné!“


 

Túžite po zmene účesu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: beata.sucha@ringieraxelspringer.sk a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (5)
NEPREHLIADNITE