Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lenkine nepoddajné kučery potrebovali zmenu: S novým účesom ju nespoznáte, výsledok je úžasný!

02.03.2016 Beata Suchá

Ľahko sa zunujú, ťažko sa s nimi lúči – reč je o dlhých vlasoch! Náš skvelý kadernícky tím našiel perfektné riešenie aj pre Lenku, ktorá sa zverila do našej starostlivosti.

Lenka pred zmenou. 5 obrázkov vo fotogalérii Lenka pred zmenou.

Lenka (33)

Pochádza z Novej Bane, no už roky pôsobí v zahraničí v oblasti cestovného ruchu a gastronómie. Je veľkou fanúšičkou našich premien. Oceňuje na nich hlavne to, že aj bežné ženy sa môžu aspoň na chvíľu cítiť ako modelky. Lenka sa vo voľnom čase venuje turistike a fitnessu.

Kaderníčka Veronika KOZÁČKOVÁ radí:

Suchšie kučeravé vlasy so zvyškami melíru potrebujú poriadny „refresh“! Zjednotila som ich tmavším odtieňom so studeným dúhovým efektom, čím sa krásne rozžiarili a získali hodvábny lesk. Účes som skrátila o 5 cm, v prednej časti som vlasy prestrihala a po obvode prevzdušnila končeky. Na záver som ich vyfúkala na guľatej kefe, čím získali luxusný glamour look. Premelírované konce vlasy zaťažovali a odoberali im energiu. 5 obrázkov vo fotogalérii Premelírované konce vlasy zaťažovali a odoberali im energiu. Tip profesionála:

Na udržanie 
zdravého vzhľadu vlasov a skrotenie kučier odporúčam Lenke pravidelne používať vlasové oleje, prípadne hydratačné mlieko na vlnité vlasy.

Vyfúkaný strih bude šik. 5 obrázkov vo fotogalérii Vyfúkaný strih bude šik. Vizážistka 
Anka MARGUŠOVÁ radí:

Jemné nepravidelnosti pier ľahko zamaskuje kontúrovacia ceruzka na pery, ktorú nanesiete aj namiesto rúžu a pery pretriete transparentným leskom.

Takto vyzerá Lenka (33) po premene: Lenka po zmene. 5 obrázkov vo fotogalérii Lenka po zmene.


 

Túžite po zmene účesu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: beata.sucha@ringieraxelspringer.sk a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (3)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE