Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Veľká študentská láska sa zmenila na trápenie: Hanka nemohla otehotnieť a urobila osudovú chybu!

03.01.2016 red

S manželom si dlhší čas nerozumiem. Bola to veľká študentská láska, problémy prišli po nástupe do práce. Málo času a k tomu sa nám nedarí mať dieťa.

Hľadajte cestu k sebe a pracujte na tom, aby ste boli aj priateľmi. Hľadajte cestu k sebe a pracujte na tom, aby ste boli aj priateľmi.

Urobila som veľkú chybu. Vinila som jeho a on sa mi odcudzil. Chcem ho späť. Žijeme v napätí, nevieme sa ani porozprávať.

čitateľka Hanka

Radíme vám:

Lenže práve rozprávať by ste sa mali.Takto ďalej fungovať nemôžete. Namiesto toho, aby ste ťahali za jeden povraz, stojíte proti sebe. S tým, že po období zamilovanosti príde vytriezvenie, musíte počítať. Hľadajte cestu k sebe a pracujte na tom, aby ste boli aj priateľmi. Zá
klad je rešpektovať jeden druhého, nesnažiť sa pretvoriť partnera na svoj obraz.

Čo sa týka dieťatka, ak lekári nezistili fyziologické problémy, nikam sa neponáhľajte. Situácia vplýva na vašu psychiku a zvyšuje napätie vo vzťahu. Vyriešte si záležitosti s partnerom, až potom opätovne rozmýšľajte o dieťati. Nečakajte, kým partner urobí ústretové kroky. Prevezmite iniciatívu a pripravte sa na kompromisy. Budú víťazstvom, nie prehrou. 

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE