Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lunárny horoskop 2016 pre Škorpiónov: Počúvajte svoje srdce a splňte si sny! Čo vás čaká a neminie?

30.12.2015 vl

Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie. Vieme, ako sa vám bude dariť v láske, práci, ale aj ako to bude s vaším zdravím.

Škorpiónky vedia len ťažko prepáčiť a ešte ťažšie je pre ne niekomu odpustiť. 2 obrázky vo fotogalérii Škorpiónky vedia len ťažko prepáčiť a ešte ťažšie je pre ne niekomu odpustiť.

ŠKORPIÓN (24.10.- 22.11.)

Konečne znovu nastanú časy bez vplyvu Saturna pre ťažko skúšané Škorpiónky! Preto teraz vylezte z úkrytu a vrhnite sa do víru života. Planéta šťastia Jupiter vás osvecuje do polovičky septembra bez výnimky len pozitívne! Strach a nedôvera sú zbytočné, snažte sa o nové ciele. Teraz konečne ovládnete tie pekné stránky života, ste vyrovnanejšia, spokojnejšia a úspešnejšia. Noví inšpiratívni ľudia a aj úlohy sa teraz prebíjajú do vášho života. A vy rozpoznáte, že je dôležité počúvať svoje srdce a splniť si aj vlastné sny. Ako citlivá Škorpiónka cítite vďaka planétam Neptún a Pluto čoraz výraznejšie, že je niečo viac medzi nebom a zemou, ako sa dá vidieť a ohmatať. Silnejšie počúvate svoju intuíciu a pociťujete veľkú túžbu po zdravšom svete. Máte aj šancu naplánovať si dôležité kroky pre vašu budúcnosť. Snívate napríklad o neskoršom živote v zahraničí? Teraz by ste mohli nájsť to správne miesto. Niektoré si tam prenajmú aspoň dovolenkový apartmán, iné budú veľa cestovať a čoraz viac si budú uvedomovať, čo skutočne chcú a čo ich robí šťastnými.

Láska a rodina

Vďaka Venuši a Marsu ste mimoriadne atraktívna a máte chuť na flirtovanie. Vaša charizma a sexepíl sú neodolateľné, najmä od konca januára do polovice februára, v marci a prvej polovici júla, tiež v auguste, októbri a v novembri. Zvlášť do septembra zvýhodňuje Jupiter romantické cesty, zasnúbenie, svadbu a plánovanie potomstva. Páry prehĺbia svoju lásku novými spoločnými cieľmi a otvorenými rozhovormi. Škorpiónky vedia len ťažko prepáčiť a ešte ťažšie je pre ne niekomu odpustiť. Ale v roku 2016 to bude iné. Keď sa príbuzní, s ktorými ste už dlho v spore, za svoje predchádzajúce omyly, ospravedlnia, prekonáte sa a ospravedlnenie prijmete. To najlepšie na tom je, že uľavíte samy sebe od tlaku, hnevu aj nenávisti.

Práca a peniaze

Už v januári, vo februári a v marci sa vaša usilovnosť a nasadenie vyplatia. Ak to hneď aj nebude nová práca, pridelia vám nové zaujímavé úlohy, získate viac vplyvu aj peňazí. Naozaj veľký vzostup potom môžete zažiť v auguste a septembri. Dôležité je, aby ste si v druhej polovici februára a v prvej polovici marca, v apríli, máji a júli nepožičiavali žiadne peniaze a nenarobili si dlhy.

Zdravie

Kvôli planéte Mars sa v januári, vo februári, v júni a v júli môže každá prílišná námaha, stravovací prehrešok alebo nemiernosť (s alkoholom) prejaviť negatívne na zdraví. S vašou precitlivenosťou si budete niektoré veci brať príliš k srdcu. Podarí sa vám len málokedy poriadne sa v noci vyspať? Tak si dávajte pozor a choďte s tým radšej k lekárovi, lebo neprerušovaný spánok je pre Škorpiónky dôležitým zdrojom regenerácie. S Marsom môžu byť nervy na roztrhanie v septembri a v decembri. Škorpión 2 obrázky vo fotogalérii Škorpión

Špeciálne termíny

Nov, 10. 1.: Máte vynikajúci organizačný talent. Vy a kolega Kozorožec excelujete ako dokonalý tím. Problém je , že vám stále pridávajú ďalšiu prácu.

Nov, 9. 3.: Kolega v znamení Rýb je teraz veľmi chápavý.

Spln, 23. 3.: Už v tomto čase medzi vami a spomínaným kolegom preskočia iskričky lásky.

Nov, 6. 5.: Ste čoraz atraktívnejšia a sebavedomejšia. Nie každý vie s vaším novým vyžarovaním zaobchádzať a šíri sa žiarlivosť. Môže dôjsť ku konfliktom.

Spln, 21. 5.: Spomínané nezhody sa už jasne vysvetlia.

Spln, 20. 6.: Povznášajúce flirty s Rakom, Pannou alebo s Kozorožcom.

Nov, 4. 7.: Super čas na lásku, prácu, obchody a rokovania. Ten, kto vás inšpiruje hlbokými rozhovormi, sa už čoskoro priplíži aj do vášho srdca.

Spln, 18. 8.: Pôsobíte atraktívne a flirt s Pannou urobí vietor vo vašich pocitoch. Aj v pretrvávajúcich vzťahoch to iskrí.

Nov, 1. 9.: Teraz sa môžu sny uskutočniť! Lepšia práca, dlho vytúžená zmluva, nečakaný prísun peňazí – šťastie vás teraz bozkáva z každej strany.

Spln, 14. 11.: Cítite sa vyčerpaná, preťažená a trochu zničená zo všetkých tých pozitívnych zmien? Je najvyšší čas na fitness tréning alebo wellness.

Spln, 14. 12.: Povedzte otvorene pravdu, ak sa cítite len využívaná a nepochopená od partnera alebo kolegov.


 

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Baranov: Konečne si splníte dlho vytúžený sen, ale na jednu vec si dajte pozor
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Býkov: Toto môže byť váš prelomový rok! Čo vás čaká a ako z neho vyťažiť čo najviac?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Blížencov: Bude to pecka, čakajú vás veľké výzvy! Na toto sa dobre pripravte
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Rakov: Tento rok prináša od začiatku šťastie a lásku! Kedy nastanú prvé zmeny?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Levov: Tešte sa na vášeň a horúci flirt, osudové stretnutie vás čaká už čoskoro!
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Panny: Čo vás čaká? Ak sa čím skôr nevzdáte tejto jednej veci, budete trpieť!
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Váhy: Hviezdy sľubujú horúci flirt a spaľujúcu vášeň! Ako sa zmení váš ľúbostný život?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE