Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Strelcov: Pripravte si pevné nervy, zmeny budú nezastaviteľné! Čo vás čaká?

31.12.2015 vl

Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie. Vieme, ako sa vám bude dariť v láske, práci, ale aj ako to bude s vaším zdravím.

Planéta osudu Saturn prechádza vaším znamením a vyžaduje mimoriadnu vytrvalosť a odolnosť. 2 obrázky vo fotogalérii Planéta osudu Saturn prechádza vaším znamením a vyžaduje mimoriadnu vytrvalosť a odolnosť.

Zaslúžená odmena za nevyhnutné opravy: viac šťastia a úspechu

STRELEC (23.11.- 21.12.)

Práve nadšenia schopné, vždy v pohybe a optimistické Strelkyne potrebujú v roku 2016 fakt pevné nervy (najmä druhá dekáda od 2. do 11. 12.). Planéta osudu Saturn prechádza ďalej vaším znamením a vyžaduje, najmä od konca marca do polovice augusta, mimoriadnu vytrvalosť a odolnosť. Len keď budete skromná a dôsledná v prijímaní prichádzajúcich výziev, vyjdete z tejto fázy neskôr posilnená.

Doteraz ste sa snažili obťažujúcim povinnostiam vyhnúť? A utekali ste aj pred nepríjemnou pravdou? Nechali ste sa v práci alebo doma partnerom či rodinou využívať a obmedzovať? Tak teraz je s tým definitívne koniec! Všade tam, kde ste doteraz dlho prešľapovali na jednom mieste (a dobre ste to vedeli!), budú zmeny nezastaviteľné. Pekné na tom je, že keď sa do potrebných opráv pustíte s ešte väčšou silou, usilovnosťou, vytrvalosťou a presnosťou, bude pre vás práve ťažký saturnovský rok 2016 rokom vašej fantastickej premeny.

Láska a rodina

Najvyšší čas na otvorený rozhovor s partnerom, najmä ak pociťujete z jeho strany obmedzovanie, zanedbanie a ste preťažená jeho nárokmi. Povedzte mu to na rovinu, ale vynechajte obviňovanie a výčitky. Od marca do augusta by mohli harmonické vzťahy ohroziť hádky s rodinou alebo s partnerom. Keď začne rozprávať báchorky, flirtovať s inou alebo neláskavo reagovať, môžu sa mnohé vrhnúť do aférky s iným mužom s veľkým vekovým rozdielom! Najlepší čas na horúce flirty a nové šťastie v láske u nezadaných je v januári, apríli, júni, júli, septembri a v decembri. Mnohé stretnú partnera s podobnými záľubami a záujmami. Ale nestrácajte čas s ctiteľom, ktorý je stále zadaný!

Práca a peniaze

Najlepší čas na pracovné a finančné otázky je od polovice februára, koncom marca, v júli, v októbri a druhej polovici novembra. Chcete teraz investovať peniaze, napríklad kupovať byt alebo dom? Alebo sa osamostatniť s nejakým šikovným obchodným nápadom? Tak si dávajte pozor a nerobte žiadne unáhlené transakcie a nepodpisujte riskantné zmluvy! Je to síce neuveriteľné, ale pravdou je, že keď sa vaše projekty začiatkom roka budú naťahovať, je to dobré znamenie. Lebo keď s nimi začnete až v polovici septembra, budú stáť pod vplyvom Jupitera a Saturna. A tie budú tak pripravené, že to bude dlhodobý úspech!

Zdravie

Preťaženosť a akútny stres vás budú sprevádzať v roku 2016 veľmi často. Najmä preto, že vaše znamenie kriticky osvecuje prísny Saturn od polovice apríla do konca mája a v druhej polovici decembra sa pridá ešte aj agresívny Mars. Hrozí riziko akútnych infekcií, ale aj nebezpečenstvo poranenia a nehôd. Vaše slabé miesta sú boky, krvný obeh a pečeň. Pri frustrácii a hneve sa nenechajte vyprovokovať, nepreháňajte to s alkoholom, cigaretami. Strelec 2 obrázky vo fotogalérii Strelec

Špeciálne termíny

Nov, 10. 1.: Prekvapenie! Nečakane a spontánne môžete padnúť do náručia ohnivého Barana. Úžasné šťastie v láske! Ale pozor, ak je váš nový milenec značne starší (alebo aj mladší!), môže práve toto byť neskôr dôvod pre bolestivý rozchod...

Spln, 22. 2.: Nové nápady vás hneď nadchnú.

Spln, 23. 3.: Tie, ktoré sa teraz zamilujú, natrafia na vášnivého, inteligentného a šarmantného muža. Možný je aj vážny vzťah. Žiaľ, s peniazmi ste veľmi natenko a v práci hrozí veľké sklamanie. Najlepšie urobíte, ak si hneď začnete hľadať silných spojencov.

Spln, 20. 6.: Mnohé využijú každú šancu, aby si privyrobili peniaze na dovolenku. Kto rád maľuje alebo fotografuje, môže prostredníctvom výstavy natrafiť na záujemcov o svoje diela.

Spln, 16. 9.: Flirty a samé flirty! Ctitelia stoja u vás v rade. Niektoré Strelkyne stretnú na nejakej ceste alebo u priateľky svojho ex, ktorý ich opustil kvôli inej žene. U niektorých zrazu spontánne znovu vzplanie stará láska.

Spln, 16. 10.: Ste kreatívna, flexibilná a chytrá a pracujete za dvoch. Od šéfa čakajte pochvalu.

Spln, 14. 11.: Urobíte niekoľko múdrych rozhodnutí, ktoré vám dodajú viac istoty a stability v pracovnom aj v súkromnom živote. Viete, čo chcete a váš úspech vám v tom dáva za pravdu! Ideálny čas na cestovanie. Nezadané tu môžu získať kontakty, ktoré sa vyvinú do celoživotných priateľstiev. Alebo môžete stretnúť aj veľkú lásku.

Nov, 29. 11.: Pracovné projekty, ktoré sa doteraz vliekli, sa okolo tohto dátumu konečne rozbehnú. Vzostup v kariére je tiež možný!


 

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Baranov: Konečne si splníte dlho vytúžený sen, ale na jednu vec si dajte pozor
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Býkov: Toto môže byť váš prelomový rok! Čo vás čaká a ako z neho vyťažiť čo najviac?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Blížencov: Bude to pecka, čakajú vás veľké výzvy! Na toto sa dobre pripravte
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Rakov: Tento rok prináša od začiatku šťastie a lásku! Kedy nastanú prvé zmeny?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Levov: Tešte sa na vášeň a horúci flirt, osudové stretnutie vás čaká už čoskoro!
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Panny: Čo vás čaká? Ak sa čím skôr nevzdáte tejto jednej veci, budete trpieť!
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Lunárny horoskop 2016 pre Váhy: Hviezdy sľubujú horúci flirt a spaľujúcu vášeň! Ako sa zmení váš ľúbostný život?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Škorpiónov: Počúvajte svoje srdce a splňte si sny! Čo vás čaká a neminie?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE