Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Vodnárov: Pripravte sa, bude to poriadne iskriť! S kým zažijete vášnivú lásku?

02.01.2016 vl

Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie. Vieme, ako sa vám bude dariť v láske, práci, ale aj ako to bude s vaším zdravím.

Aj dlhodobo zadaným sa vo vzťahu žiada nezávislosť a priestor len pre seba. 2 obrázky vo fotogalérii Aj dlhodobo zadaným sa vo vzťahu žiada nezávislosť a priestor len pre seba.

Nové nápady, nové ciele! Prekypujete silou a svojhlavosťou

VODNÁR (21.1.- 19.2.)

Zatiaľ čo prísny Saturn robí tvrdý nátlak na Vodnárky z druhej dekády znamenia (30. 1. až 9. 2.) od konca marca až do polovice augusta, majú tie z prvej dekády (21. až 29. 1.) po prekonaných skúškach z predchádzajúceho roka opäť nové šance v práci, ale aj v láske. S planétou Urán sú v roku 2016 Vodnárky druhej aj tretej dekády (30. 1. až 19. 2.) podnikavé a svojhlavé. Mnohé majú chuť na niečo nové, zmenia svoj výzor alebo štýl života.

Ďalšie sú zas čoraz silnejšie priťahované k individualistom a samotárom, iné neuveriteľne pracujú na dosiahnutí svojich cieľov a sú plné energie a vášne. To všetko najmä v marci, apríli, auguste, septembri, novembri a v decembri. Dávajte si veľký pozor v premávke, lebo keď budete vynervované, je tu väčšie riziko nehody. Od septembra vás ovplyvňuje Jupiter. V dôsledku toho sa postavíte aj za chyby v práci a hneď ich vyžehlíte. Poprosíte o odpustenie ľudí, ktorým ste niekedy spôsobili neprávosť. Ozvete sa priateľom, ktorých ste z egoistických dôvodov kedysi odsunuli na vedľajšiu koľaj. Porastie vaša sebaúcta, rovnako aj vaša obľúbenosť.

Láska a rodina

V januári, vo februári a v apríli môžete zažiť vášnivú lásku s ohnivým Baranom alebo Strelcom. Čo vášho partnera však dráždi, je, že na spoločné plány do budúcnosti reagujete tak odmerane. A pritom môžete v roku 2016 stále znovu natrafiť na muža, ktorý to s vami myslí vážne. Zdá sa vám to prirýchlo a priveľa naraz? Tak jednoducho vezmete nohy na plecia, bez ohľadu na to, aké ste zamilované. Aj dlhodobo zadaným sa vo vzťahu žiada nezávislosť a priestor len pre seba. Ak sa partner spustí a nestará sa o vás ani o seba, prípadne vás nudí každodenná rutina, môže sa stať, že vzťah spontánne ukončíte. To hrozí najmä od marca do augusta, keď planéta Saturn cúva. S Blížencom, ktorého spoznáte v júni, alebo s mužom zo znamenia Váhy, ktorého stretnete v septembri či októbri, sa vám môže podariť nastoliť rovnováhu a tú správnu mieru blízkosti aj odstupu. Pozor si dávajte, keď sa bude o flirt s vaším drahým pokúšať dáma zo znamenia Škorpión. Ale žiadna žiarlivosť alebo výčitky! Radšej mu ukážte v pravom svetle všetky vaše prednosti.

Práca a peniaze

Super kariérne šance vo februári, marci, júni, októbri a novembri. Ste diplomatická, tvorivá a šikovná. Očaríte obchodných partnerov aj nadriadených. Mnohé teraz nájdu svoju vysnívanú prácu alebo sa budú tešiť z nových úloh. Zrazu nájdete odvahu aj na nezvyčajné stratégie. S nekonvenčným nápadom zachránite aj skoro už stratenú zmluvu. Za to príde zaslúžená odmena v podobe nových, náročnejších úloh, viac vplyvu a peňazí. V apríli, máji, v druhej polovici júla a v novembri sa vás budú snažiť neprajníci vyhodiť zo sedla. Ale je to zbytočné, ste v podniku nedotknuteľná. V tomto čase si dajte pozor, aby ste nepodpisovali žiadne zmluvy ani úvery. A nepožičiavajte ani peniaze!

Zdravie

Kritické vplyvy planéty Mars v januári, vo februári, v júni a júli. Preťaženie a stres v súkromí a vo vašom okolí vám zhorší náladu a oslabí imunitu. Varovné znaky sú silný vnútorný nepokoj, nervozita, podráždenosť, časté kŕče v lýtkach a nespavosť. Pomôžu vám dlhé prechádzky v prírode, dychové cvičenia alebo hypnóza. Dôležité je, aby ste problémy nepotláčali a otvorene hovorili o svojich pocitoch. Venujte sa joge, meditácii alebo tai-či, aby ste našli svoju rovnováhu. Vodnár 2 obrázky vo fotogalérii Vodnár

Špeciálne termíny

Nov, 10. 1.: Ste šarmantná, vtipná a vždy otvorená aj flirtu. S vašou inteligenciou a pohotovosťou zabodujete aj v práci.

Spln, 22. 2.: V práci to veľmi nejde, kolega vás rozčuľuje. Ale za to vás odškodnia horúce flirty. Dušou spriaznený dobrodruh môže získať vaše srdce.

Nov, 9. 3.: Máte napäté nervy a blízko k frustrácii. Dávajte pozor, aby ste zbytočne nenahnevali niekoho, koho budete v budúcnosti ešte potrebovať.

Nov, 6. 5.: Ten, kto si vás teraz chce získať na svoju stranu, sleduje len svoje ciele a výhody, aj čo sa týka peňazí. Budete zhrozené, keď sa na povrch dostane nejaká bolestivá pravda.

Spln, 16. 9.: Sršíte šarmom a ste veľmi príťažlivá. Užívate si, že ste obdivovaná, a na nejakej slávnosti stiahnete všetku pozornosť na seba. Je okolo vás veľa ctiteľov. Zadané páry v kríze vo vzťahu sa teraz môžu uzmieriť a čaká ich nový príval nežnosti.

Spln, 16. 10.: Ohromné šance v práci. S trochou šťastia natrafíte aj na investora, ktorý podporí váš vysnívaný projekt. Mnohé plánujú osamostatnenie a nájdu ideálnych spoluvlastníkov a angažovaných spolupracovníkov.

Spln, 14. 11.: Skvelá správa! Konečne sa podarí to, čo ste tak dlho plánovali. Vaše nasadenie mnohých nadchne, porastie váš vplyv aj vaše sebavedomie.

Spln, 14. 12.: Teraz to v láske môže byť pre niektoré ešte raz naozaj výbušné.


 

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Baranov: Konečne si splníte dlho vytúžený sen, ale na jednu vec si dajte pozor
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Lunárny horoskop 2016 pre Býkov: Toto môže byť váš prelomový rok! Čo vás čaká a ako z neho vyťažiť čo najviac?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Lunárny horoskop na rok 2016 pre Blížencov: Bude to pecka, čakajú vás veľké výzvy! Na toto sa dobre pripravte
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Rakov: Tento rok prináša od začiatku šťastie a lásku! Kedy nastanú prvé zmeny?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Levov: Tešte sa na vášeň a horúci flirt, osudové stretnutie vás čaká už čoskoro!
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Panny: Čo vás čaká? Ak sa čím skôr nevzdáte tejto jednej veci, budete trpieť!
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Váhy: Hviezdy sľubujú horúci flirt a spaľujúcu vášeň! Ako sa zmení váš ľúbostný život?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Škorpiónov: Počúvajte svoje srdce a splňte si sny! Čo vás čaká a neminie?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop na rok 2016 pre Strelcov: Pripravte si pevné nervy, zmeny budú nezastaviteľné! Čo vás čaká?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...
Lunárny horoskop 2016 pre Kozorožcov: Užívajte si tento rok, podarí sa vám skoro všetko! Nájdete aj pravú lásku?
Prečítajte si, aký bude nadchádzajúci rok pre vaše znamenie...

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE