Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Pompézne, prísne tajné, výstredné aj nečakané: Ktoré hviezdne svadby roku 2015 nás najviac prekvapili?

03.01.2016 Monika Chybová

Koniec roka sa priam ponúka na zhodnotenie tých naj hviezdnych svadieb...

Peter Sagan (25) a Katarína Smolková (28). 7 obrázkov vo fotogalérii Peter Sagan (25) a Katarína Smolková (28).

Najsledovanejšia

Cyklista a bývalá finalistka Miss sa vzali v novembri v dolnokubínskom kostole. Odtiaľ sa presunuli vrtuľníkom do Tatier na svadobnú hostinu. K hotelu dorazili na koči. Peter v kabáte sťa zo 17. stor., Katka bola doslova obsypaná tisíckami perál.

Najočakávanejšia

Táto svadba roka bola dlho očakávaným spečatením ich 15-ročného spolužitia. Nazbieralo sa na nej viac ako 130 hostí a desiatky zvedavcov. Nevesta povedala, že časom si meno Švajdová-Puškárová zmení iba na Švajdová. Zlatica Puškárová (38) a Patrik Švajda (43). 7 obrázkov vo fotogalérii Zlatica Puškárová (38) a Patrik Švajda (43).

Najsmotánkovejšia

Pár sa tajne vzal za prítomnosti dvoch svedkov v sobášnej sieni bývalej staničnej budovy Prvej konskej železnice v Bratislave. Erika bola v bielom nohavicovom kostýme, Štefan v elegantnom obleku. Erika Judínyová (44) a Štefan Skrúcaný (54). 7 obrázkov vo fotogalérii Erika Judínyová (44) a Štefan Skrúcaný (54).

Najzdieľanejšia

Obľúbená speváčka sa vydávala v auguste v rodnej Trnave. S videom zo svadobného dňa sa veľkoryso podelila na sociálnej sieti. Po svadbe mali manželia ďalší deň D. Pokrstili totiž svojho synčeka Peťka. Dominika Mirgová (23) a Peter Zvolenský (23). 7 obrázkov vo fotogalérii Dominika Mirgová (23) a Peter Zvolenský (23).

Najluxusnejšia

Táto ceremónia nebola len o spojení dvoch ľudí, ale celých impérií. Ako sa na dedičov miliardových majetkov patrí, svadba bola pompézna a honosná. Nevesta Nicky predstúpila pred oltár v róbe od Valentina za odhadovaných 70 000 €. Nicky Hilton (32) a James Rothschild (30). 7 obrázkov vo fotogalérii Nicky Hilton (32) a James Rothschild (30).

Najtajnejšie

Obe nevesty patria k najobľúbenejším herečkám, no po 40. narodeninách a skrachovaných dlhoročných vzťahoch už hádam ani svadbu neplánovali. Tento rok bol pre ne prelomový, keďže obe konečne našli svojich osudových mužov. A ešte sa im to aj podarilo utajiť. Jenn Aniston s Cameron Diaz. 7 obrázkov vo fotogalérii Jenn Aniston s Cameron Diaz.

Najružovejšia

Hoci sa naša playmate so svojim zákonitým ešte pred októbrovou svadbou niekoľkokrát rozišla, vždy si k sebe našli cestu. Za značkové obrúčky a šaty dali nemalé peniaze. Tak ako za hostinu v Rohožníku pre sto kamarátov. Zuzana Plačková (24) a René Strausz (26). 7 obrázkov vo fotogalérii Zuzana Plačková (24) a René Strausz (26).

Tlačiť Diskusia (1)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE