Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hviezdne rozchody roku 2015: Keď sa do vzťahu pripletie sexi opatrovateľka detí, konce bývajú bleskové

02.01.2016 Lenka Májiková

Definitívne, bleskové i bolestivé....aj rozchody celebrít boli súčasťou, už pomaly uplynulého roku 2015.

Gwen Stefani (46) a Gavin Rossdale (50). 9 obrázkov vo fotogalérii Gwen Stefani (46) a Gavin Rossdale (50).

Definitívne, bleskové i bolestivé

Jennifer Garner (43) a Ben Affleck (43)

Gwen Stefani (46) a Gavin Rossdale (50)

Oba páry patrili k najstabilnejším manželstvám šoubiznisu. Preto boli všetci v šoku, keď tento rok ohlásili rozvod. Ako to už v slávnych rodinách chodí, dôvodovom vraj bola opatrovateľka. Jennifer bola manželkou Bena 10 rokov, Gwen Gavinova 13. Obe ženy majú so svojimi nevernými manželmi 3 deti. Jennifer Garner (43) a Ben Affleck (43). 9 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Garner (43) a Ben Affleck (43). Gwen Stefani (46) a Gavin Rossdale (50). 9 obrázkov vo fotogalérii Gwen Stefani (46) a Gavin Rossdale (50).

Megan Fox (29) a Brian Austin Green (42)

Krásna herečka prekvapila verejnosť, keď po jedenásťročnom vzťahu a päťročnom manželstve podala žiadosť o rozvod. Meno manžela, ktorý sa preslávil rolou Davida v Beverly Hills 
90210, má vytetované na tele. V súčasnosti sa špekuluje o tom, že tvoria opäť pár.

Megan Fox (29) a Brian Austin Green (42). 9 obrázkov vo fotogalérii Megan Fox (29) a Brian Austin Green (42).

Aj tento pár je minulosťou

Po dvoch rokoch manželstva sa rozviedla aj táto herecká dvojica. Majú spolu syna Macea. Tento pár je už minulosťou. Halle Berry (49) a Olivier Martinez (49). 9 obrázkov vo fotogalérii Tento pár je už minulosťou. Halle Berry (49) a Olivier Martinez (49).

Najprekvapivejší

Síce nie rozvod, ale júlový rozchod má za sebou aj moderátor verejnoprávnej televízie. A to napriek tomu, že mu expriateľka Martina len v máji porodila syna Martinka, ktorý je už jej tretím dieťatkom. Po dvoch dcérach, ktoré má z prechádzajúceho manželstva. Už raz rozvedený Martin a otec Adama (13) a Emmy Lei (10), je tak po troch rokoch opäť sám.

Martin Nikodým (44) a Martina (39). 9 obrázkov vo fotogalérii Martin Nikodým (44) a Martina (39).

Najmedializovanejší

Šťastie v láske nemal ani dvojnásobný otec synov Kristiána a Adriána. Jeho manželstvo s vychovávateľkou Slávkou trvalo 14 rokov. Sen o šťastnej rodine, kým ich smrť nerozdelí, definitívne ukončili v novembri na súde. Stalo sa tak po dlhých pojednávaniach a mnohých nelichotivých obvineniach. Ľuboš Sarnovský (40) a Slávka (37). 9 obrázkov vo fotogalérii Ľuboš Sarnovský (40) a Slávka (37).

Najpriateľskejší

Pätnástka bola osudná aj hercovi a producentke Divokých koní. Manželstvo, z ktorého majú syna Adama (14), súd ukončil v marci. Napriek krachu si dvojica nerobí žiadne problémy. Obaja už majú druhých partnerov. Robo svoju priateľku ukázal na svadbe Švajdovcov a Danica je už dokonca vraj aj vydatá a v januári by mala novému partnerovi porodiť dieťa. Robo svoju novú priateľku ukázal už na svadbe Švajdovcov. 9 obrázkov vo fotogalérii Robo svoju novú priateľku ukázal už na svadbe Švajdovcov.

Najneukončenejší

Na súde ležia aj rozvodové papiere jojkárky. Tá má s Kanaďanom Markom dvoch synov Nathana (2) a Gabriela (3). Je to jej druhý rozvod po päťročnom vzťahu, ktorý sa začal ako vo filme- vo výťahu jedného z pražských hotelov- a skončí po Markovej žiadosti o jeho ukončenie. Aneta Parišková (41) a jej deti. 9 obrázkov vo fotogalérii Aneta Parišková (41) a jej deti. Mark Sedlmair (36). 9 obrázkov vo fotogalérii Mark Sedlmair (36).

 

Tlačiť Diskusia (1)