Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Kto bol úspešný v roku 2015? Marián Mitaš vysoko zarúbal, podaril sa mu naozaj husársky kúsok

03.01.2016 Lenka Májiková

Nové knihy, unikátne cédečká i televízne návraty boli súčasťou tohto roku a vy sa môžete pozrieť, kto sa o čo zaslúžil.

Slovenský herec zaujal hollywoodskych filmárov. 7 obrázkov vo fotogalérii Slovenský herec zaujal hollywoodskych filmárov.

Kristína Farkašová 
písala o materstve

Tento rok sa fanúšičky skvelého blogu dvojnásobnej mamy nádherných dvojičiek Ely a Matildy (2), ale aj skvelej herečky a tvorivej milovníčke pásikov konečne dočkali. Na predvianočnom trhu sa objavila jej kniha s názvom Som mama.

Miro Žbirka s jeho novým albumom

Fanúšikovia tohto skvelého speváka dostali tento rok do daru jeho nový album MIRO. Možnosť získať ako bonus jeho nové 2CD majú všetci tí, ktorí si do konca roka zakúpia vstupenky na jeho bratislavský (20. 9. 2016) alebo košický (22. 9. 2016) koncert turné Road to Abbey Road. Miro Žbirka (63). 7 obrázkov vo fotogalérii Miro Žbirka (63).

Jana Kirschner vydala výberové CD

Po úžasnom turné MORUŠA: ČIERNA Tour sa hudobníčka rozhodla vydať výberové CD 16 naj pesničiek so svojimi najväčšími hitmi a duetmi z jej 18-ročnej hudobnej kariéry. Tento rok nebolo jej jediné. Jana Kirschner (37). 7 obrázkov vo fotogalérii Jana Kirschner (37).

Richard Muller si vyslúžil Zlatú Platňu

Album Sociální síť si už po 3 týždňoch od vydania vyslúžil Zlatú Platňu. Speváka veľmi tešil aj fakt, že sa môže celému českému publiku prihovárať v jeho rodnej reči. Richard Muller (54). 7 obrázkov vo fotogalérii Richard Muller (54).

Marián Mitaš nakrúca film

V Prahe nakrúca film Zookeeper´s Wife s Jessicou Chastain a Danielom Bruhlom v réžii Niki Caro. Snímka sa venuje udalostiam z roku 1939 a je príbehom práce a obetavosti manželov, ošetrovateľov vo varšavskej zoo. Počas invázie nacistov do Poľska zahránili stovky ľudí a zvierat. Film je adaptáciou veľmi úspešnej knihy Diany Ackermanovej.  Marián Mitaš (35). 7 obrázkov vo fotogalérii Marián Mitaš (35).

 

Tlačiť Diskusia (1)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE