Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vdova si po manželovej smrti nikoho nehľadala: Do jej života nečakane vstúpil nový muž, má to však háčik!

10.01.2016 red

Ako mladá som ovdovela a zostala sama s dcérou. Bolo nám dobre, muža som nehľadala. Nedávno o mňa prejavil záujem človek, ktorého si vážim, ale je tu jeden problém.

Usporiadajte si život tak, aby ste doň mohli vpustiť ďalšieho človeka. Usporiadajte si život tak, aby ste doň mohli vpustiť ďalšieho človeka.

Nemilujem ho, napriek tomu som zvedavá, ako by sa nám trom spolu žilo. Nechcem nič riskovať.

Ružena

Radíme vám: 

Dajte všetkému čas a aj jeho požiadajte, aby vám ho dožičil. Mal by pochopiť, že vo vašom živote to bude veľká zmena a že sa na takéto rozhodnutie musíte dobre pripraviť. Keď nájdete spoločné záujmy, keď vám spolu bude dobre, potom zvažujte, ako ďalej. Netrápte sa teraz tým, čo by bolo, keby... Usporiadajte si život tak, aby ste doň mohli vpustiť ďalšieho človeka.

Pozor, nie je to jednoduché. Aj vy, aj dcérka máte zažité rituály, nový člen domácnosti ich má tiež. Preto je opatrnosť namieste. V trojuholníku zrejme dcérka rozhodne, či sa váš príbeh skončí happy endom. Vyjdite zo svojej ulity a otvorte srdce. Je lepšie, že vám situáciu nekomplikuje láska. Horšie by bolo, keby ste najskôr stratili hlavu a potom ľutovali. 

Tlačiť Diskusia (4)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE