Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Najlepšie rady v sexe, aké ste mohli dostať: Keď to dokážete, pôjde za vami aj na kraj sveta

29.12.2015 Casprezeny.sk

Keby sme tieto rady dostali pred rokmi, mohli sme si ušetriť nejaké to sklamanie a viac si užiť. Je však jedno jasné pravidlo, ktoré sa väčšinou nemýli. Čítajte!

 Ak sa muž zaujíma o to, aká ste od kľúčnych kostí vyššie, bude mať pravdepodobne chuť hľadať, čo vás baví aj v partiách pod nimi. Ak sa muž zaujíma o to, aká ste od kľúčnych kostí vyššie, bude mať pravdepodobne chuť hľadať, čo vás baví aj v partiách pod nimi.

Keď máme tridsať alebo štyridsať, máme dojem, že už nás v sexe nemôže nič prekvapiť. Pravdepodobne by mohlo, ale nepripúšťame si to. Vieme, že zatínať mužovi nechty do chrbta je dobré tak maximálne vo filme. Je nám jasné, že ak sa dostatočne neuvoľníme, neprestaneme myslieť na to, že je potrebné umyť okná alebo vymyslieť, čo budeme variť na nedeľný obed, tak sa orgazmu nikdy nedočkáme. Tiež to, že ak máme zlatú medailu v orálnom sexe, môžeme si s mužom robiť čokoľvek a pôjde za nami na koniec sveta. Sú ešte ďalšie veci, ktoré by bolo dobré vedieť v dvadsiatke, kedy sme mali telo bohyne, ale nevedeli presne, čo s ním.

Viac si vyberať

Keď sa pozrieme do minulosti, určite narazíme na niekoľko mužov, ktorých sme vôbec nemali pustiť cez prah spálne. Muži, ktorí sa vôbec nezaujímali o to, čo my potrebujeme. Jediné, čo zaujímalo ich, bolo uspokojiť svoje potreby. Samoľúbi sebci, zahľadení do seba. Teraz ich už spoznáte na prvý pohľad. Je jasné, že muž, ktorý sa zaujíma o to, aká ste pri večeri, zúročí svoje poznatky neskôr v spálni. Je jedno jasné pravidlo, ktoré sa väčšinou nemýli. Ak sa muž zaujíma o to, aká ste od kľúčnych kostí vyššie, bude mať pravdepodobne chuť hľadať, čo vás baví aj v partiách pod nimi.

Menej sa ponáhľať

Pravdepodobne by sme svojmu dvadsaťročnému ja poradili, aby trochu spomalilo a nehnalo sa tak rýchlo. Že vášnivá rýchlovka je fajn, ale pri nej sa málokedy podarí, aby sme si to ako ženy užili so všetkým. Pre spestrenie fajn, ale nie je nad to pomaly rozdúchavať oheň, z ktorého sa ako Fénix zrodí neskutočná energia a slasť. Hovorí sa, že dôvod, prečo toľko žien predstiera orgazmus, je, že toľko mužov predstiera predohru.

Podeľte sa o svoje hriešne myšlienky

Hanblivá ako pubertiačka pred tabuľou, tak by ste sa pravdepodobne cítili, keby ste mala pred svojím chlapcom vyjadriť svoje najtajnejšie fantázie, keď ste mali dvadsať. Pritom oznamovať si navzájom to, po čom túžime, buduje medzi milencami to pravé puto. Je to mnohokrát intímnejšie než sex sám a veľmi oslobodzujúce, rozhodne nič, za čo by sa mal človek hanbiť. Nehľadiac na to, že to zásadne zlepší váš sexuálny život.

Neberte to tak vážne

Ako by sme si strašne priali, aby sme boli oveľa hravejšie a nebrali sex tak strašne vážne. Prečo na to človek musí prísť až s vekom? Brať sex ako zábavu, používať rôzne pomôcky, byť hraví, žartovať, smiať sa pri sexe, to je predsa skvelé, tak prečo nám to skôr tak nepripadalo? Nebráňte sa čomukoľvek novému, ak sa vám to nebude páčiť, tak už to nemusíte nikdy skúšať. Ale čo keď to bude pre vás práve to pravé orechové?

Vážte si svoje telo

Ak je telo mladé a zdravé, je krásne. Koľko zbytočných obáv, kde nám vytŕčajú faldíky! Lámať si hlavu nad tým a stresovať sa, že sa pred ním predsa nemôžem objaviť len v Evinom rúchu, pretože moje telo nie je perfektné? Omyl. Muž, ktorý vás miluje, bude milovať vaše telo také, aké je! Naučte sa milovať samu seba a potom oveľa ľahšie pochopíte, ako druhí môžu milovať vás!

 

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE