Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Najkrajšie vyznanie! Nela Pocisková prehovorila o vzťahu s Filipom: Som strašne rada, že ho mám

01.01.2016 Monika Chybová

Nela Pocisková hovorí, že to, čo bude, bude riešiť, až keď to príde. Teraz sa počúva a robí všetko pre to, aby sa cítila lepšie.

Žiari šťastím: Pocisková nosí pod srdcom svoje 6 obrázkov vo fotogalérii Žiari šťastím: Pocisková nosí pod srdcom svoje

Oslavujete koniec roka, teda, ak je čo oslavovať.

N: Silvester mi príde ako sprofanovaný sviatok. Netreba ho nejako strašidelne oslavovať. Trávim ho radšej doma, alebo niekde s dobrou partiou v prírode, nie na námestí. Mám totiž strach z petárd a ani tie davy tam moc nemusím.

Bilancujete? Skončil sa rok, kedy ste mali okrúhle narodeniny, aj to zvádza k obzretiu sa, čo všetko máte za sebou.

N: Vraciam sa k tomu, aký bol, čo by som mala zmeniť. Myslím si, že som sa tento rok dosť posunula. Viem si roztriediť, čo za to stálo a čo nie. Svoj význam mali aj ťažké obdobia. Prestala som riešiť ostatných a to, čo si myslia o mne. Nikto totiž nevie, čo všetko mám za sebou a čo som pre to musela obetovať. Predtým som brala veci príliš vážne, pripúšťala som si ich. Dokonca až tak, že som prestala mať radosť z toho, čo robím. Zmenilo sa to na povinnosť, zodpovednosť a napätie. Povedala som si, že musím mať nadhľad, inak sa zbláznim. Musím myslieť viac na seba, aby som bola v pohode a mala radosť z toho, čo robím. Len tak ju dokážem šíriť ďalej.

Predsa len sa niektoré veci tento rok skončili. Dohrali ste v Búrlivom víne, aj v muzikáli Ôsmy svetadiel a „prišli“ o vlasy. 

N: Nó, vlasy boli veľké straty... (smiech) Nemyslím si, že mi tento rok niečo vzal. Skôr hrozne veľa dal. Pochopila som, že takto ako žijem, to nejde. Som vďačná, že mám toho tak veľa v mojom veku za sebou. No ten stres si niečo aj odniesol. Mala som viac práce ako oddychu. Nebolo mi už dobre z toho tlaku. Stačí, že ste čo i len trochu známy a už musíte ľuďom neustále niečo dokazovať. To je taký nápor! Ďakujem Filipovi, že som ho stretla. Je hrozne zlatý, vtipný, šťastný, úžasný. Radosť s ním žiť. Pre niečo mi do života prišiel. Dáva mi úplne iný pohľad na svet. Už na všetko nehľadím tak vážne. A ja jemu, lebo on zase nerieši úplne nič. (smiech) Na to treba dozrieť. Samozrejme, je mi ľúto, keď mi niekto povie, škoda, že som odišla zo seriálu. Ale ja chcem riešiť aj také základné životné veci. Chcem rodinu, zdravé deti a pokoj, nech ľudia chvíľu neriešia mňa. Takže teraz hľadám rovnováhu a skôr riešim, ako sa cítim. Či mi niečo robí radosť a či to robím, lebo chcem. Je také nepodstatné mať 50 predstavení, byť každý večer v televízii či na tej alebo onej titulke, keď nie som v pohode. To je môj posun. Všetko je tak, ako má byť. Netreba si komplikovať život. Čo ja mám v záľube... (smiech) Našťastie mám oporu u rodičov a Filipa. Som strašne rada, že ho mám.

Takže, oplatí sa občas opustiť istoty, poľaviť v práci a mať viac času na seba?

N: Vždy to je veľká dilema. Hlavne v našej práci, keď jeden mesiac nerobíte nič, druhý neviete, kde vám hlava stojí. Som si vedomá, že o pol roka môžem doma plakať, prečo som odišla z Búrlivého vína. No nechcem to teraz riešiť. Tak sa to stane, padnem na hubu, a čo? Možno to potrebujem. Ale teraz sa proste potrebujem cítiť lepšie. Nestojí mi za to, ísť ďalej proti sebe. Nečakám, že bude stále len dobre. Možno príde aj pád. A čo? Tak sa odrazím a posuniem zas niekam ďalej. Priority mám už inde. Počúvam, čo cítim. Nechcem sa zaoberať tým, čo bude. Budem to riešiť potom, keď to príde.

Robíte si plány a predsavzatia?

N: Mávala som tendenciu zapísať si na Silvestra do môjho občasníka, čo by som chcela zmeniť od budúceho roka. Nikdy sa to nezmenilo. Teraz je to skôr o tom, čo pocítim v danej chvíli. Jediné čo viem, že by som chcela viac študovať jazyky. No možno mi o pol roka napadne, že chcem ísť von, alebo študovať psychológiu. Neviem, čo bude.

Prezradila o sebe

Najobľúbenejšia koleda, ktorú si zaspievate?

N: Páčia sa mi všetky, no úprimne priznávam, že ich spievať neviem. Len Tichú noc. (smiech)

Aký darček poteší vás?

N: Nápad. Veci, nad ktorými niekto chvíľu aj rozmýšľal, alebo ich dostanem nejakým originálnym spôsobom. Pre mňa je oveľa viac zarámovaná fotka či odkaz, ako kabelka, ktorú si bežne môžem kúpiť v obchode. Keď viem, že si na tom dal ten človek záležať, vtedy ma to dojme.

Kto vám povedal pravdu o Ježiskovi?

N: Už si nepamätám, asi niekto z okolia.

Tlačiť Diskusia (9)