Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nuda v posteli? Skúste to inak a pri pomyslení na tieto vášnivé okamihy sa budete ešte dlho červenať

30.12.2015 Casprezeny.sk

V posteli to už nie je také, aké to bývalo kedysi? Nezúfajte, vezmite aktivitu do vlastných rúk. Budete obaja príjemne prekvapení...

Nudný sex môžete zmeniť na fantastický Nudný sex môžete zmeniť na fantastický

Rozdiel medzi skvelým a nudným sexom sa zdá úplne monštruózny. Pritom ale nedá zase toľko práce ani odvahy urobiť niečo pre to, aby sa upadajúci sexuálny akt zmenil v ten najlepší, aký ste kedy mali. Nehádžte flintu do žita, ak sa zdá, že nemôžete vykresať náboj. Skúste to inak.

Pozerajte sa do očí

Nebojte sa, nebude to divné. Je vedecky dokázané, že pohľad do očí a nadviazanie kontaktu je jedným zo spôsobov, ktoré vás dostanú rýchlo do varu. Pohľadom do očí sa totiž prehĺbi emocionálne puto, ktoré špeciálne u žien pôsobí ako zázrak. Skúste vydržať aspoň šesťdesiat sekúnd, samozrejme že čím dlhšie to vydržíte, tým hlbšie bude puto.

Zahrajte si hru

Je to hra na dráždenie. Otočte ho na chrbát, sadnite si na neho a povedzte: "Pravidlá teraz určujem ja, takže poriadne počúvaj." Potom mu oznámte, že nesmie vyvrcholiť, kým to nepovolíte - a rovnako aj vy. Potom si navzájom láskajte a dráždite erotogénne zóny a zakaždým, keď budete už blízko, tak prestaňte na chvíľku. Sexuálne napätie porastie a v okamihu, keď si konečne dovolíte vyvrcholenie, môžete pravdepodobne očakávať výbuch sopky!

Telo na telo

Oprite vankúš o stenu v čele postele alebo kdekoľvek, kde si môže sadnúť a oprieť sa. Vy si sadnite obkročmo na neho, pritlačte sa na neho čo najtesnejšie a začnite sa bozkávať. Jemne i vášnivo a pokračujte tak dlho, kým sa nedostanete do tej správnej nálady!

Presuňte sa inam

Prestaňte robiť to, čo práve robíte, vstaňte, vezmite ho za ruku a doveďte ho do kúpeľne, na gauč v obývačke, do kuchyne k linke alebo na schodisko. Kľúčové je to, aby ste zmenili prostredie. Akonáhle ste mimo posteľ a spálňu, razom zažívate niečo iné. Tiež ten pocit, že vás na slovo počúva a cestou k vami vybranému miestu si vás pekne prezerá od hlavy až po päty, to je veľmi sexi.

Posilnite zmysly

Vezmite šatku alebo kravatu a striedajte sa v tom, že jeden alebo druhý budete mať zaviazané oči. Akonáhle sa totiž zbavíte jedného vnemu, všetky ostatné sa prehĺbia. Môžete vziať tiež svoj mp3 prehrávač alebo telefón, nasadiť mu slúchadlá a pomocou hudobnej kulisy ho uzamknúť v jeho vlastnom svete, do ktorého budete vstupovať len pomocou dotykov a sexuálneho dráždenia. Rozhodne sa potom vymeňte, pretože o tento zážitok nechcete prísť!

 

 

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE