Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Šťastná Simona Krainová o manželovi: Môj muž je strašný pohoďák, preto si ho už nechám navždy!

03.01.2016 Monika Chybová

Simona Krainová (42) je milujúca a milovaná žena a mama. Čo obnáša úspešný život, ktorý jej mnohí závidia? Jej kľúč k životnému šťastiu je pritom taký jednoduchý!

Nenalíčená Krainová s manželom na nákupoch. 5 obrázkov vo fotogalérii Nenalíčená Krainová s manželom na nákupoch.

Mať zdravé sebavedomie je pre život veľmi dôležité. Vy ho máte?

Som so sebou relatívne vyrovnaná. Veľa vecí som si zažila, uvedomila a stabilizovala sa. Mám manžela, deti, prácu, ktorá ma baví a naučila som sa pracovať aj sama so sebou. Začala som robiť veci, ktoré ma udržujú v rovnováhe. Som spokojná. Keď má človek vnútornú pohodu a pozitívny životný náboj, odzrkadlí sa to na jeho vzhľade. Je krásny. Ja som sa vnútorne upokojila asi odkedy mám deti a manžela. Má ma rád, stojí pri mne a chráni ma. Ten pocit bezpečia je pre mňa dôležitý.

Je náročné stáť po boku známej ženy?

Keby môj muž nebol taký tolerantný, nefungovalo by to. Celkovo som neznesiteľný tvor. (smiech) Do toho pozornosť médií, ktoré riešia aj partnera. Je naozaj zázrak ustáť to celé s takou gráciou a eleganciou, ako to dokáže Karel. Je to strašný pohoďák. Preto si ho už nechám navždy!

Čo on na to?

Sľúbil mi, že so mnou ostane minimálne 30 rokov. (smiech) Vie, čo moja práca obnáša a radí mi, ako robiť veci ešte lepšie. Sám sa pohybuje v mediálnej brandži. Krásne nám to od začiatku ladí.

Nežiarli na vás?

Dôverujeme si. Vo vzťahu je dôležité mať toleranciu, pokoj a pohodu, aby ste sa mohli rozvíjať a robiť svoje veci bez pocitu, že máte okolo krku slučku, ktorú niekto povoľuje a zaťahuje.

Veľa času spolu trávite aj pracovne, nemáte zo seba niekedy ponorku?

Keď nájdete toho správneho človeka, ponorka neexistuje. Máme momenty, keď sme spolu stále a potom sme zas takí vyťažení, že vedľa seba len tak plávame a každý potrebuje svoj pokoj. Ale to neznamená, že by som mala potrebu vyhľadávať inú spoločnosť. Tak sa dopĺňame v súkromí i práci, že hľadáme spôsob, ako byť spolu stále. 

Napríklad.

Ja sa votriem na všetky jeho pánske jazdy. (smiech) Nechcem byť bez neho a jeho to tiež bezo mňa nebaví. V podstate sa oddelene s nikým ani nevídame. Máme taký svoj mikrosvet. Na jednej strane spoločenské udalosti, kde sa musíme objavovať, lebo je to súčasť našej práce, na druhej strane náš rodinný život. Zavrieme sa doma, neberieme telefóny a venujeme sa len rodine.

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE