Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Kto je ten vysmiaty polonahý chlapík vpravo na fotke? Tak sexi vyzeral známy herec, keď sa živil ako tesár

31.12.2015 Famous

Známy herec sa pred štyridsiatimi piatimi rokmi živil ako tesár, a tomu zodpovedal aj jeho výzor. Spoznávate ho v tomto vysmiatom chlapíkovi na fotke vpravo?

Kto je ten vysmiaty polonahý chlapík vpravo na fotke? Tak sexi vyzeral známy herec, keď sa živil ako tesár 4 obrázky vo fotogalérii

Brazílsky hudobník Sérgio Mendes pred Vianocami prechádzal svoj fotografický archív a našiel fotku starú štyridsaťpäť rokov. Na nej pózuje vtedy ešte neznámy Harrison Ford hore bez. Dvadsaťosemročný krásavec sa živil ako tesár a pomohol Mendesovi s budovaním štúdia. Ten o štyridsaťpäť rokov neskôr poďakoval a snímku zverejnil na Facebooku. Hercovi fanúšikovia sú z jeho atraktivity vo vare.

"Sila sa prebúdza! Pred Hanom Solom tu bol skvelý tesár menom Harrison Ford. A tu je, so svojim tímom, deň predtým, než dokončili stavbu môjho nahrávacieho štúdia v roku 1970 ... Sila nech je s vami! Veselé Vianoce všetkým!" napísal Mendes na Facebooku.

 

Mendes snímku dvadsaťosemročného Forda zverejnil 23. decembra. Pochádza z roku 1970, kedy na herca ešte len čakala rola Hana Sola v Lucasovej trilógii Star Wars.

Tak vyzeral Harrison Ford, keď mal 28 rokov. 4 obrázky vo fotogalérii Tak vyzeral Harrison Ford, keď mal 28 rokov.

Harrison Ford 4 obrázky vo fotogalérii Harrison Ford

Harrison Ford a Calista Flockhart v januári 2015 4 obrázky vo fotogalérii Harrison Ford a Calista Flockhart v januári 2015

PORADNE: Chudnutie (5)
Tlačiť Diskusia (4)
NEPREHLIADNITE