Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Simona Krainová nie je žiadna princezná na hrášku: Prekvapí vás, čo je schopná urobiť pre úspech

06.01.2016 Monika Chybová

Simona Krainová hovorí, že môžete dávať lásku deťom aj okoliu, ale to neznamená, že sa musíte obetovať a strhať. Toto je jej kľúč k šťastiu aj úspechu.

Simona Krainová: Iba krása k šťastiu nestačí. 4 obrázky vo fotogalérii Simona Krainová: Iba krása k šťastiu nestačí.

Možno často počúvate, že sa vám to hovorí, ste pekná a úspešná...

Vzhľad mi určite zaistil vstupenku do sveta mojej práce, ale len krása ku šťastiu nestačí. Alebo k tomu, aby ste sa tak dlho udržali napríklad aj v mojej brandži.

Čo teda?

Človek potrebuje tvoriť. Som cieľavedomá a práca ma baví. Nevadí mi, že stojím 12 hodín v štúdiu na vysokých opätkoch. Usmievam sa a ľudia nechápu, že nie som naštvaná. Niektorí sú strašní komplikátori. Pritom stačí nájsť pokoru a byť vďačný. Kľúčom k úspechu v akejkoľvek profesii je, že nefrflete. Prijímate veci a snažíte sa ukázať, že to ide všetko urobiť aj inak. Je to o celkovom prístupe k práci a životu. To je ten kľúč – príjemne vystupovať, usmiať sa a dať niekomu dobrú energiu. To sa vám v živote strašne vráti.

Nevráti sa vám v negatívnom zmysle, že v súťaži Czechoslovak TopModel si vychovávate konkurenciu?

Nie. Je to príjemná práca. Vidíte na kastingu tie krehké dušičky, ktoré tam pred vás prídu so svojimi snami. Chcete im dopriať, aby sa im to podarilo. No musíte vysloviť aj to NIE. Viem, čo sa v nich musí odohrávať. Majú pocit, že ste ich sen hodili do koša. A ja ich presviedčam, že to nie je ich zlyhanie, ani koniec sveta. Život ide ďalej a aby sa niekam posunuli, potrebujú aj takéto skúsenosti.

Simona Krainová: Človek potrebuje tvoriť. Som cieľavedomá a práca ma baví. 4 obrázky vo fotogalérii Simona Krainová: Človek potrebuje tvoriť. Som cieľavedomá a práca ma baví.

Tlačiť Diskusia (5)