Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Simona Krainová o tom, prečo majú ženatí muži milenky: Dámy, keď im robíte TOTO, potom sa nečudujte!

04.01.2016 Monika Chybová

Simona Krainová bez okolkov priznáva, že ani ona nechodí doma stále ako femme fatale len v podväzkovom páse a vysokých opätkoch. Lenže...

Simona posielala sexi fotky. 8 obrázkov vo fotogalérii Simona posielala sexi fotky.

Milujete byť ženou?

Ženy majú niekedy pocit, že sa nemajú rady. Ako potom môžete dávať lásku iným? Na druhej strane, ako sa môžete mať rada v umastenom tričku a vyťahaných teplákoch? Ani ja nechodím doma stále ako femme fatale len v podväzkovom páse a vysokých opätkoch. Milujem, keď ma môj muž bozkáva aj keď mám mastné vlasy a nie som namaľovaná. No viem sa premeniť aj na motýľa a dať mu pocit, že som stále tá žena, ktorú si vybral.

Vyhovárať sa na čas je asi hlúposť.

Samozrejme! Som príkladom toho, že to funguje a to som žena z mäsa a kostí, ktorá má toho tiež niekedy nad hlavu. Ale nebudem predsa mužovi ako jediný argument dávať to, že som mu porodila deti a teraz bude akceptovať, ako vyzerám, lebo je to všetko jeho vina. Robí to mnoho žien. Potom sa divia, že muži majú milenky. Tak to chodí. Keď ste protivná, unavená a máte veľký zadok, lebo ste sa o seba prestali starať. Aj ja ráno behám na páse 8 kilometrov. Myslíte si, že ma to baví? Radšej by som si dala obrovské raňajky, ale neurobím to. Sebadisciplína ma nabíja dobrou energiou. Som potom na svoje telo pyšná. Je vytvarované, mám silu, dobrú kondíciu a cítim sa dobre.

Nič v živote nie je zadarmo.

Presne. Verím, že sa musíme do niečoho dokopať, aby sme mohli zberať, čo sme zasiali. Každý máme svoj osud v rukách a ja hovorím, keď ťa niečo štve, premýšľaj o tom. Zajtra je nový deň. Môžeš začať nanovo. Môžeš zmeniť všetko, no záleží to len na tebe.

Prezradila o sebe

Hovoríte druhým veci narovinu?

Väčšinou áno. Som priama a nemám rada okolky.

Dávate druhé šance?

Záleží od situácie. Je to ako s neverou. Keď to niekto urobí raz, stačí príležitosť a urobí to zas. Akýkoľvek vzťah je o dôvere. A môžete dôverovať niekomu, kto vám podkopne nohy?

Rada varíte?

Nebaví ma to, ale musím. Našťastie je môj muž taký kaviarenský povaľač ako ja. Povie mi – kočka nevar, ideme na večeru! (smiech) Ľúbime si jedlo vychutnať.

Tlačiť Diskusia (17)