Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ťažko skúšaná Bennu z Tisíc a jednej noci: Ako sa zmierila s ranami osudu? Jej nové fotky hovoria za všetko!

04.01.2016 Casprezeny.sk

Krásnu herečku si pamätáme ako najlepšiu priateľku Šeherezády zo seriálu Tisíc a jedna noc. Ako sa Bennu vyrovnala s ranami osudu a čo robí dnes?

Bennu bola Šeherezádina najlepšia priateľka. 4 obrázky vo fotogalérii Bennu bola Šeherezádina najlepšia priateľka.

Herečku Ceydu Düvenci (38) si diváci obľúbili v úlohe láskou sklamanej Bennu a zároveň najlepšej priateľky krásnej Šeherezády. Ako sa v priebehu rokov zmenila a čo sa s ňou stalo?

Ceyda sa narodila v roku 1977 v Turecku. Z usilovnej študentky vyrástla krásna a inteligentná žena. Už počas štúdia ekonómie na univerzite ju zlákalo herectvo. V roku 1995 sa prvýkrát objavila v televízii. Skutočná sláva však prišla o dva roky neskôr, keď jej krása zaujala porotu a získala titul Miss Turecka 1997. Kráľovná krásy sa onedlho stala jednou z najobľúbenejších tureckých herečiek známych aj v zahraničí.

Takto si ju všetci pamätáme. 4 obrázky vo fotogalérii Takto si ju všetci pamätáme.

U nás sa preslávila vďaka seriálu Tisíc a jedna noc. Ceydu popularita vôbec nezmenila, nemá žiadne hviezdne maniere, a keď sa vráti z práce, mení sa na obyčajnú ženu a milujúcu mamu, ktorá svojej jedinej dcére venuje všetok voľný čas a energiu. Na sociálnej sieti zverejňuje fotky zo súkromia a jeden z jej komentárov hovorí za všetko: "Nemôžem žiť bez svojej dcéry, knižiek, hudby a lásky..."

Na rozdiel od úspešnej kariéry, v láske sa jej dlho nedarilo. V roku 2013 požiadala o rozvod a odišla od druhého manžela a otca svojej dcérky. Keď sa o ich rozchode dozvedeli fanúšikovia, obaja to komentovali slovami: "Prešli sme si veľmi ťažkým obdobím, akým bol zdravotný stav našej dcérky. Bojovali sme, ale už sme vyčerpaní."

 

Herşey yolunda.....

Fotka uverejnená používateľom Ceyda Düvenci (@ceydadvenci),

Ich dcérka Melissa sa narodila s vážnymi zdravotnými problémami a manželia tak museli čeliť veľmi náročným prekážkam. Malá Melissa mala od narodenia oslabenú imunitu a rodičia ju museli chrániť pred všetkým, čo jej mohlo spôsobiť akékoľvek prechladnutie alebo chrípku. Dokonca aj silnejší vietor predstavoval pre herečkino dievčatko obrovské nebezpečenstvo...

Napriek varovaniam lekárov, že o ňu môžu prísť, Ceyda sa nevzdala a kariéru odstavila na vedľajšiu koľaj, len aby sa mohla venovať dcérke. Aj vďaka tomu, čím si prešla, dnes si najviac cení maličkosti, ktoré ju robia šťastnou: dcérku, stretnutia s priateľmi a prácu, ktorá ju stále baví.

 

Şahane bir pazar olsunnnnnn.....

Fotka uverejnená používateľom Ceyda Düvenci (@ceydadvenci),

Osudom skúšanej Ceyde sa po náročnom životnom období začalo dariť aj v láske. Šťastie našla po boku tureckého herca Bülenta Sakru, ktorému povedala svoje áno v decembri 2015. Krásna nevesta mala na sebe mamine svadobné šaty a s manželom a priateľmi oslávili svoj veľký deň v hoteli.

Seriálová Bennu v svadobných šatách svojej mamy. 4 obrázky vo fotogalérii Seriálová Bennu v svadobných šatách svojej mamy.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE