Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nahota v sitkome Svet podľa Evelyn? Števo Martinovič ukázal zadok, ale to už sranda išla bokom

09.01.2016 Monika Chybová

Števo Martinovič si myslel, že v sitkome nahota nehrozí. Začalo sa to nevinne, ale po hodine nakrúcania sa už naozaj dostával do stavu úzkosti...

Števo s kolegyňou Evou v seriáli Život podľa Evelyn. 10 obrázkov vo fotogalérii Števo s kolegyňou Evou v seriáli Život podľa Evelyn.

V seriáli vás na pár sekúnd vidieť zozadu úplne holého. Nemáte problém s nahotou?

V telke obrovský! Lebo zase, doma sa sám pred sebou nehanbím. Niekedy sa pozriem aj do zrkadla, keď idem okolo. (smiech) A to som si myslel, že v sitkome nahota nehrozí. Zrazu že, daj si pyžamo. Rozopni si pyžamo. Daj si župan. Rozopni si župan. A teraz sa vyzlečieš! Moment, prečo ja? Prečo nie Farkašová alebo Vajda? Ja mám ďaleko od sex symbolu. No mojim zadkom na dve sekundy to končí. Ďalej nepustím nič! Už vôbec nie po tom, ako dlho sa to točilo. Tu už išla sranda bokom. Po hodine vo vani, s 30 ľuďmi a kamerami okolo, som sa už naozaj dostával do stavu úzkosti...

Bývate s kamarátmi, ako v seriáli, alebo sám? 

Sám. Ale mám tu aj brata a niektorých bratrancov a sesternice. Sme veľká rodina, 14 vnúčat. Väčšina rodiny žije síce v Zlatých Moravciach a v Hosťovciach, no v Bratislave sme už vytvorili rodinnú pavučinu. Nielen Východniari aj Zlatomoravčania osídľujú hlavné mesto. (smiech)

Čo plánujete najbližšie?

17. decembra išla do kín tragikomédia Vojtech od režiséra Viktora Csudaia, ktorý natočil aj Veľký rešpekt. Hrám tam náboženského fanatika, ktorý sa tiež volá Števo... No a tak do dvoch rokov by som chcel vyprodukovať autorské predstavenie. Ale je veľa vecí, ktoré by som chcel. Aj Svet podľa Evelyn 2., 3., 4., 5. aj desiatu sériu, dabing, divadlo, kamery... Mám rád striedanie možností v hereckej práci. Vďaka tomu mám pocit, že je ten život farebný.

S iróniou rád pracuje aj v divadle. 10 obrázkov vo fotogalérii S iróniou rád pracuje aj v divadle.

Prezradil o sebe

Aký humoru máte rád?

Jemne ironický. S iróniou rád pracujem aj v divadle. A mám rád aj satiru a grotesku.

Čo vám spraví dobrú náladu?

Jedlo. Ale rozosmeje ma aj Evelyn, Peťa Polnišová či herečka Melissa McCarthy v komédii Špión. Mám rád také tie „erdek ženy“. (smiech)

Ako relaxujete?

Plávam a behám. Pochopil som, že isté partie nevyplávam. (smiech) A keď sa dá, užijem si voľno s kamarátmi, pri dobrej knihe či filme.

  Doma sa sám pred sebou nehanbí. 10 obrázkov vo fotogalérii Doma sa sám pred sebou nehanbí.

PORADNE: Chudnutie (5)
Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE